فهرست
آینده مبهم ویلشر
آینده مبهم ویلشر

آینده مبهم ویلشر

آی اسپورت- جک ویلشر در دیدار زیر 23 ساله‎های آرسنال مقابل منچسترسیتی به تکل خشن یک بازیکن 17 ساله واکنشی عصبی نشان داد و او را هل داد و روی زمین انداخت. او که به تازگی مصدومیت شکستگی پا را پشت سر گذاشته با تیم زیر 23 ساله‌های توپچی‌ها بازی می‎کند.

اما به نظر من ویلشر تا حدودی حق داشت و با او ابراز همدردی می‎کنم. اول وقتی تکل شماره 8 سیتی را دیدم احساس کردم او کنترلش را از دست داده و به قصد زدن و مصدوم کردن ویلشر آمده است. تکل او واقعا وحشتناک بود. نمی‎دانم شاید واقعا از موضوعی اذیت شده بوده که این طور تکل زده. نمی‎دانم در زمین بین آن‌ها چه اتفاقی افتاده است.

سرعتی که قبل از رسیدن به ویلشر و تکل زدن داشتن چنین صحنه‎ای را به وجود می‎آورد که برای صدمه زدن به ویلشر آمده است. انگار دارد می‎گوید: نشانت می‌‎دهم، تو کسی هستی که باید جریمه شوی.

مشکل اینجاست که همه ما می‎دانیم ویلشر چقدر مصدوم شده است و وقتی برای چندمین بار از مصدومیتی جدی بازگشتی، باید آرامش داشته باشی، به همین دلیل این نوع رفتارها او را عصبی می‎کند. منظورم این نیست که تیم‌های دیگر باید با او ملایم رفتار کنند یا کاری که کرده درست بوده است، اما می‌گویم درک می‎کنم چرا چنین واکنشی نشان داده است.

حتی کسی که روی او خطا کرده بود هم روی زمین افتاد. کاری که جک کرد او را احمق جلوه می‌دهد، اما او بازیکنی بین‎المللی است. باید در ترکیب آرسنال بازیکنی ثابت باشد. اما در حال جنگیدن برای به دست آوردن آمادگی‎اش است. پس هرچیزی که مانعش شود او را خوشحال نمی‎‌کند.

به هر حال موضوعی که بیشتر به چشم می‎آید کاری است که ویلشر کرده است. موضوعی که ناراحت کننده بود چون او هم گل زد و هم پاس گل داد.

فکر نمی‌کنم آرسنال بخواهد او را آماده کند تا بتواند بفروشد. بلکه برنامه این است که آماده شود و در تیم اصلی بازی کند. اما به شرایط جسمانی ویلشر گفتن این موضوع از عمل کردن به آن ساده‌تر است. این که تیم‎های زیادی برای خریدنش تلاش نمی‎کنند هم به خاطر وضعیت آمادگی جسمانی این بازیکن است.

من معتقدم در آینده کار برای جک کمی سخت خواهد شد. بعید است آرسنال به راحتی قرارداد جدیدی با او امضا کند، شاید او را به طور قرضی به تیمی دیگر بدهند تا در ماه ژانویه شرایط را بررسی کنند. یا برای بازی کردن آماده است، یا باید فروخته شود.

انگلیس لیگی فیزیکی دارد. شاید بهتر باشد ویلشر برای مثال در اسپانیا بازی کند. یا حتی ایتالیا یا فرانسه. این را می‎دانم که او به تازگی ازدواج کرده، شاید بخواهد زندگی جدیدش را طور دیگری آغاز کند. البته این احتمال هم دارد که به آرسنال بازگردد و اوضاع برایش درست شود.

۱    
آی اسپورت
2017-08-23 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر