فهرست
وایادولید 1-0بارسلونا: ضدحال قبل از الکلاسیکو
وایادولید 1-0بارسلونا: ضدحال قبل از الکلاسیکو

وایادولید 1-0بارسلونا: ضدحال قبل از الکلاسیکو

آی اسپورت- بارسلونا شانس بازگشت موقتی به صدر جدول لالیگا را با شکست 1-0 مقابل وایادولید در خانه ی این تیم از دست داد.

مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه خوزه زوریا به مصاف وایادولید رفت که تک گل روسی در دقایق ابتدایی، باعث شد تا فاصله ی بارسلونا با رئال مادرید بیشتر شود.

مردان جراردو مارتینو در نیمه ی اول با واکنش های خوب دیگو مارینو مواجه شدند و سپس با گلزنی روسی در دقیقه ی 17، عقب افتادند.

شوت های مسی یکی پس از دیگری توسط مارینو دفع می‌شد و نیمار نیز یک موقعیت بسیار خوب از فاصله ی کم را در ابتدای نیمه ی اول از دست داد.

بارسلونا فشار زیادی برای کسب نتیجه آورد ولی راه به جایی نبرد و حالا رئال مادرید با خیالی راحت در صدر جدول قرار دارد و چشم به بازی با لوانته دارد که با پیروزی در این دیدار، فاصله اش را با بارسا بیشتر کند.

وایادولید نیز از منطق ی سقوط نجافت یافت و به دلیل تفاضل گل بهتر، بالاتر از آلمریا قرار گرفت.

اخبار پیش از بازی تحت تاثیر خداحافظی کاپیتان بارسلونا، کارلس پویول قرار گرفته بود که پس از 19 سال در پایان فصل قصد ترک این تیم را دارد.

وایادولید مدافع عنوان قهرمانی را بارها در طول بازی تحت فشار گذاشت و روی ضد حملات خطرناک خود، خطرات زیادی برای بارسا به وجود آورد.

مسی روی یک ضد حمله موقعیت خوبی داشت تا توپ را درون گل قرار دهد ولی ضربه ی او با واکنش خوب مارینو از روی تیرک دروازه به بیرون رفت.

رفته رفته بارسلونا بازی را در دست گرفت ولی با این وجود در دقیقه ی 17 روسی توانست تیمش را 1-0 جلو بیندازد.

بهترین موقعیت تیم مهمان برای به تساوی کشیدن بازی توسط مسی به هدر رفت.توپ با یک سانتر خوب روی پای چپ مسی نشست ولی بار دیگر این مارینو بود که در فاصله ی 8 دقیقه به پایان نیمه ی اول،تیمش را پیروز به رختکن رساند.

نیمه ی دوم تیم مهمان بازی را بهتر شروع کرد. مسی با یک حرکت خوب مارک والینته را جا گذاشت و درست در نزدیکی محوطه ی جریمه، ضربه ی خود را به سمت دروازه زد که بار دیگر با واکنش خوب مارینو روبرو شد.

در حدود دقیقه ی 60، وایادولید به سختی از نیمه ی زمین خود خارج می‌شد.نیمار در دقیقه ی 58 موقعیت خوبی را از 10 متری به هدر داد.

میزبان، به عقب نشینی ادامه داد و بارسا تلاش خود را برای شکست این مقاوت افزایش می‌داد ولی در یک ضدحمله، اوسکار گنزالس روی پاس خوب والدت روما، موقعیت خوبی را برای افزایش فاصله از دست داد.

با وجود فشار سنگین، کاتالان ها نتوانستند راه به جایی ببرند و چهارمین شکست فصلشان را تجربه کردند.نتیجه ای که می‌تواند به قیمت از دست رفتن جام قهرمانی تمام شود.

     
آی اسپورت
2014-03-08 21:38:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر