فهرست
ترنسفرِ تابستانی / بلان: انتقالِ دی ماریا نزدیک است
ترنسفرِ تابستانی / بلان: انتقالِ دی ماریا نزدیک است

ترنسفرِ تابستانی / بلان: انتقالِ دی ماریا نزدیک است

آی‌اسپورت – منچستر یونایتد در آخرین دیدارش در تورِ آمریکا مقابلِ پاریس سن ژرمن با گل‌هایِ بلز ماتودی و زلاتان ایبراهیموویچ، 2-0 شکست خورد. اما بحثِ کنفرانسِ مطبوعاتیِ بعد از بازی بیش از آنکه درباره‌یِ خودِ بازی باشد، حولِ محورِ انتقالِ احتمالیِ آنخل دی ماریا به پاریس سن ژرمن چرخید.
لوران بلان در این باره توضیح داد: «منچستر یونایتد و پاریس سن ژرمن باشگاه‌هایِ بزرگی هستند، برایِ همین مذاکراتشان گاهی طول می‌کشد. اما ما به پایانِ این مذاکره نزدیکیم.»
دی ماریا، گرانقیمت‌ترین بازیکنِ تاریخِ لیگِ برتر، با وجودِ آغازِ امیدوارکننده‌اش، فصلی کابوس‌وار در اولدترافورد را سپری کرد. دی ماریا که گزارش می‌شد با لویی ون گال هم به مشکل خورده است، طبقِ قرار قبلی به اردویِ یونایتد در آمریکا محلق نشد. بدونِ اینکه خبری به باشگاه بدهد. ون گال که پیش از این اعلام کرده بود خبری از وضعیتِ دی ماریا ندارد، در جوابِ سوالاتِ ژورنالیست‌ها درباره‌یِ آخرین وضعیتِ او گفت: «می‌تونید هر هفته این سوال را از من بپرسید، اما جوابِ من همینه: نمی‌دونم دی ماریا کجاست. شاید شما بدونید. در منچستر یونایتد ما تنها چیزی را اعلام می‌کنیم که قطعی شده. همونطور که بارها گفتم این یک پروسه است و تا وقتی قطعی نشده ما چیزی برایِ اعلام نداریم. باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.»
 
کد خبر: 9409
 
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-30 10:56:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر