فهرست
استراتژی عجیب پرسپولیس/ گران‌ترین مهره نیمکت نشین است!
استراتژی عجیب پرسپولیس/ گران‌ترین مهره نیمکت نشین است!

استراتژی عجیب پرسپولیس/ گران‌ترین مهره نیمکت نشین است!

آی اسپورت- انتشارِ لیست مبلغ قراردادهای پرسپولیس، نشان داد همان طور که تصور می شد هیچکدام از بازیکنان داخلی تیمِ جوان برانکو با این تیم قرارداد میلیاردی نبسته اند و قرارداد همه آن ها زیر یک میلیارد تومان امضا شده است. پرسپولیس در لیگِ پانزدهم تنها یک بازیکن میلیاردی در اختیار خواهد داشت. بازیکنی که به تازگی و بدون حضور در فصل بدنسازی با سرخپوشان به توافق رسیده تا یک سال دیگر در این تیم بماند. مدافعِ کاستاریکایی سرخ ها، مایکل اومانا.


مایکل اومانا و یا به قول علیرضا رحیمی «آقای کاستاریکا!» تابستان سال گذشته یکی از بهترین بازیکنان کاستاریکایِ شگفتی ساز در جام جهانی 2014 بود. این مدافع اما در پرسپولیس نهایتا یک بازیکن متوسط بود و عملکرد فوق العاده ای در خط دفاعی تیم محبوب پایتخت نداشت. او چند اشتباه فاحش در لیگِ قهرمانان آسیا داشت و با اخراج در بازی جام حذفی، موجبات شکست تیمش برابر ذوب آهن را فراهم آورد. مایکل حالا در شرایطی تبدیل به گران قیمت ترین بازیکن فصل جدید پرسپولیس شده که در فصل گذشته بازیکن های زیادی بهتر از او بوده اند.


به نظر می رسد زوج بنگر-ماریچ، زوج ایده آل برانکو در فصل پیش رو خواهد بود. آن ها در اردوی ترکیه هماهنگی و رابطه خوبی پیدا کرده اند و روزهای موفقی را پشت سر گذاشته اند و با توجه به دیر اضافه شدن اومانا، أن ها در شروع فصل زوج ثابت خط دفاعی تیم خواهند بود و احتمالا این وضعیت در طول فصل نیز ادامه پیدا خواهد کرد. در واقع گرانترین بازیکن فصل پرسپولیس احتمالا در این باشگاه نیمکت نشین خواهد بود. برانکو در حالی 1 میلیارد و 200 میلیون برای در اختیار داشتن این ذخیره هزینه کرده که با این مبلغ می توانسته دو یا سه بازیکن جوان داخلی به تیمش اضافه کند.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-30 13:03:24
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
عملکرد اومانیا در پرسپولیس فوق العاده بود. اما اشتباه های علی عسکر و سوشا مکانی و نورمحمدی به پرسپولیس ضربه می زد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر