فهرست
امروز؛ رونمایی از MLM در فولادشهر
امروز؛ رونمایی از MLM در فولادشهر

امروز؛ رونمایی از MLM در فولادشهر

آی اسپورت- بهترین مثلث هجومی این روزهایِ فوتبال ایران، امروز روی استیجِ سبز فولادشهر لیگ را برای سپاهانی ها آغاز می کند. باشگاه طلاییِ اصفهان، یکی از آرام ترین تابستان های همه تاریخ اش را سپری کرده و کمتر به سراغ خرید بازیکن در این ماه ها رفته است. آن ها تصمیم به حفظ مهره های فصل گذشته گرفته اند و در کنار همه مهره های کلیدی، موفق شده اند هر سه ضلع مثلثِ جادویی ام ال ام را حفظ کنند. مثلث زهرداری که کمتر دفاعی می تواند از تقابل با آن جانِ سالم به در ببرد.


MLM به طرز شگفت انگیزی کامل به نظر می رسد. تلفیق انرژی و جوانی مهدی شریفی با سرعت و تکنیک  خلعتبری و تمام کنندگی لوسیانو، خط حمله را تبدیل به اصلی ترین نقطه قوت تیم فرکی می کند. تیمی که حالا علاوه بر نتیجه گرفتن، انتظار انجام بازی های زیبا، پرگل و هجومی را نیز برای هواداران اش ایجاد کرده است. اولین رقیبِ سه گانه هجومی طلایی ها، تیم جوان استقلال خوزستان خواهد بود و بعید به نظر می رسد بعدازظهر امروز در فولادشهر، یکی دیگر از شادی های گل نوآورانه و سه نفره محمدرضا، لوسیانو و مهدی را تماشا کنیم. 

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-30 13:38:34
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۴۶
بعد از سوختن قهرمانی و فغانی باید منتظر زونمایی از داور جدید سپاهان تو این فصل باشیم. کسی که احتمالا بازی هاشون با استقلال، تراکتور و پرسپولیس رو سوت میزنه.
رسول
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۶
بخواب تراکتوری (13:46دقیقه). فعلا نشستیم داریم سوزش تورو میبینیم که هنوز بعد 3و4 ماه از 800 کیلومتری مشخصه.
اگه زمینو زمان هم بگن تیمو نتونسین 3-1 نگه دارین باز شما دلیل میارین فدراسیون و داوری و زمین و زمان.
حالا خوبه هرچی بازیکنه سرباز و امکاناته میدن به شما و باز بازور میشین زیر ما.
پس بسوز و بذار ما از این سوختنت لذت ببریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر