فهرست
برانکو: شانس اول قهرمانی هستیم/ بهترین هواداران دنیا را داریم/ مهاجم جدید 15 گل می زند
برانکو: شانس اول قهرمانی هستیم/ بهترین هواداران دنیا را داریم/ مهاجم جدید 15 گل می زند

برانکو: شانس اول قهرمانی هستیم/ بهترین هواداران دنیا را داریم/ مهاجم جدید 15 گل می زند

آی اسپورت- سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس، اولین کنفرانس مطبوعاتی در لیگ پانزدهم را با امیدواری زیادی به پایان برد. برانکو تیم جوان‌اش را اصلیترین مدعی قهرمانی و هواداران این باشگاه را بهترین هواداران دنیا دانست اما در عین حال نیز تاکید کرد که قصد دستکم گرفتن پدیده مشهد در بازی فردا را ندارد.
 

بازی اول لیگ: طبیعی است قبل بازی اول هیجان زده هستم. اولین بازی خطرناک است مخصوصا وقتی که مدعی قهرمانی هستی و در خانه بازی می کنی.با تمام احترامی که برای پدیده قایل هستم شانس اول قهرمانی هستیم. در هر بازی پیروزی را می‌خواهیم و انتظار حمایت هم از هواداران داریم.
 

محروم ها: عالیشاه، طارمی و نوراللهی در بازی اول نیستند.همچنین فاطمی هم همراه ما نیست. با وجود اینکه تعداد قابل توجهی از بازیکنان ما حضور ندارند اما در حضور قابل توجهی از بازیکنان جوان هستیم.این تیم پرسپولیس آینده خوبی دارد. ما بهترین هواداران دنیا را داریم.پدیده هم می آید که ما را غافلگیر کند. این تیم بازیکنان و مربی جدید به خدمت گرفته و مطمئن هستم هدفشان تنها ماندن در لیگ نیست بلکه می خواهند در رده‌های بالا قرار بگیرند.
 

بنگسون، خرید جدید:  او ۴۰ بازی ملی انجام داده است. هندوراس 2 بار در جام جهانی حضور داشته است. ما بازیکنی باید بگیریم که برای ما گل بزند و انتظار داریم که او 12 تا 15 گل بزند. البته او نیاز به زمان دارد و زمان کافی با توجه به لیگ طولانی وجود دارد.
 

پلی میکر: بازیکنان زیادی پیشنهاد شدند بازیکنان زیادی داریم که می توانند جوابگو باشند اما کار ساده ای نیست و در کل دنیا چنین بازیکنانی در این پست کم هستند.با عجله نمی خواهیم تصمیم بگیریم.دنبال راهکار مناسب هستم.

 
تطبیق بازیکنان جوان با پرسپولیس: طبیعی است که مشکل خواهد بود. مخصوصا به این دلیلی که با هم تمرینات را شروع نکردیم سطح آمادگی بازیکنان یکسان نیست.البته سعی می کنیم با تمرینات سخت جبران کنیم.بچه ها در اردوی ترکیه تهاجمی بودن را نشان دادند. البته طبیعی است که شرایط تمرینی با لیگ متفاوت است.10 بازیکنمان بین 18 تا 23سال هستند.
 
 

مسلمان انتخاب مدیران؟ 15 بار این سوال از من پرسیده شده است. در کل ما 24 بازیکن داریم که همگی بخشی از تیم هستند. فاطمی، حیدری و مسلمان جز اینها هستند همه بازیکن تیم هستند نه بازیکن من و نه مدیرعامل و نه شخص دیگری هستند که قطعا با پتانسیل خودشان جوابگو خواهند بود.
 

تغییر نسبت به لیگ قبل: تعداد قابل توجهی از بازیکنان سال گدشته را عذرشان را خواستیم و این نشان می دهد به کیفیت بازیکنان اعتفاد داشتم امسال با بازیکنان جوان پر کردیم ک طبیعی است که نتیجه بهتری را انتظار داریم و مطمئنا برای قهرمانی می جنگیم.
 

نارضایتی هواداران از لیگ چهاردهم: کاملا نارضایتی هواداران را درک می کنم. چون عشقشان قابل احترام است. طبیعی است که تمام تلاش خود را می کنیم قهرمان شویم.چون پرسپولیس تیمی است که باید هر روز این ایده را تکرار کند. تمام تلاش خود را می کنیم هواداران مایوس نشوند و آنها را خوشحال کنیم. طبیعی است که کار ساده ای نخواهد بود اما تلاشمان به این سمت خواهد بود.

کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-30 14:05:48
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۳
زرشک, پول فسول قلابی, مدعی سقوطین
abitehhhh4
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۳
خخخخخخخخخخخ جوک سال
عباس
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
ایول پروفسور میخوامت
آبیته همین که انقدر خزی که هنوز از خخخخخ استفاده میکنی بهترین سوژست دیگه نیازی نیست من بهت بندازم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر