فهرست
نکته روز: علیمنصور در جستجوی تساوی!
نکته روز: علیمنصور در جستجوی تساوی!

نکته روز: علیمنصور در جستجوی تساوی!

آی اسپورت- علی مصنوریان به اعتقاد تعداد زیادی از اهالی فوتبال ایران، مربی برنده نقل و انتقالات تابستانی بوده است. سرمربی جوان نفت اما همچنان توی مصاحبه هایش تلاش می کند فشار زیادی را به تیم خودی وارد نکند و نفت را در میان مدعیان قهرمانی رقابت های لیگ برتر قرار ندهد.


مسابقه حساس هفته اول با تراکتورسازی، دشواری های خاص خودش را برای نفت تهران خواهد داشت. تراکتور در این بازی احتمالا هواداران زیادی را به یادگار می کشاند تا انتقام تساوی هفته پایانی لیگ گذشته را از نفت بگیرد. با این وجود نفت تهران به مراتب کمتر از تراکتور دچار تغییر شده و قطعا در این مسابقه نسبت به حریف هماهنگ تر ظاهر خواهد شد. عمده ترین تغییرات نفت مربوط به میانه خط دفاعی است و آن ها حالا با زوج سانتوس و جلال حسینی، در این بخش از زمین به مراتب قدرتمندتر شده اند.


علیمنصور در کنفرانس خبری امروز برای دیدار فردا با تراکتور، از رضایت به کسب نتیجه مساوی در این مسابقه حرف زد. نتیجه ای که در شروع لیگ برای این مربی و بازیکنان‌اش نتیجه قابل قبولی به شمار می رود. زردهای تهرانی که حالا دیگر از قامت پدیده لیگ خارج شده اند تا یک تیم تثبیت شده، مدعی و پرستاره تلقی شوند، در سه هفته بعد از نبرد با تراکتور بازی های نسبتا ساده ای با صبا، سیاه جامگان و ملوان انزلی در پیش خواهند داشت.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-30 14:57:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر