فهرست
تونی اولیویرا؛ نگران کرنرهای ایمان!
تونی اولیویرا؛ نگران کرنرهای ایمان!

تونی اولیویرا؛ نگران کرنرهای ایمان!

آی اسپورت- شناختِ اصلی ترین نقطه قوت تیم منصوریان، کار سختی به نظر نمی رسد. نفتی ها در فصل گذشته روی کرنرها و ضربات ایستگاهی عملکرد فوق العاده ای داشتند و از همین راه برای ضربه زدن به تراکتور در بازی حساس پایان فصل بهره بردند. تونی اولیویرا همانند همه تبریزی ها، به خوبی از نقطه قوت تیم منصوریان و تکیه نفت بر این روش به گل رسیدن آگاه است اما تیم او شاید هنوز به طور کامل آماده مهار ارسال های ایمان مبعلی و ضربات سر بازیکنان حریف نباشد.


تونی در کنفرانس مطبوعاتی امروز، از کارهای دفاعی سازماندهی شدن برای نبرد با نفت تهران صحبت کرد. در روزهای حضور آندو در تراکتور، این تیم نیز بارها با استفاده از ضربات کرنر به گل رسید اما به نظر می رسد ساختار فانتزی خط هافبک این فصل تبریزی ها، روش های متنوع تری برای گلزنی در اختیار مرد پرتغالی قرار دهد. مردی که به خوبی می داند شاگردان‌اش برای رسیدن به همه امتیازهای بازی با نفت تهران، باید همه ضربات سر اول در محوطه جریمه خودی را بزنند.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-30 15:02:58
نظر دهید
۱ نظر
ارومیه
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
ترکتور این فصل مدافع و دروازبان خوبی داره مثل فصل قبل نیست نفت بتونه به راحتی گل بزنه فصل قبل اقای لک تمرکز خودشون رو از دست داده بودند و نمی تونستند عملکرد خوبی داشته باشند نمیدونم تیم ترکتور روانشناس داره یا نه اصلا تیم های ما توی لیگ برتر روانشناس دارند یا نه شاید هم لازم نباشه نمی دونم ولی امیدوارم اقای لک به اماده بشه در این فصل و برای صبا و اقای دایی عزیز خوب کار کنه اقای لک دوست داریم دروازبان اول تیم ملی بشی ذرست هستش از تیم ما رفتی ولی هر بازیکنی در ترکتور بازی کنه برای ما عزیز خواهد بو د برای همیشه . علی دایی مربی بسیار بزرگی هستش و پشنهاد های زیادی از کشور های عربی داره برای سر مربی گریی ولی هیچ وقت قبل نمی کنه برع اونجا کار کنه برای انکه دوست داره توی فوتبال کشور خودمون کار کنه و به فوتبال کشورمون کمک کنه مثل بعضی ها نیست که به خاطر پول بره کشور های عربی بازی کنه البته نمیگم تیم های عربی تیم های بدی هستند ولی چون در مقابل تیم های ایرانی قرار می گرند نباید برن و به تمی های خودمون کمک کنند بهتر هستش البته تیم های ما غیر حرفه ای هستند بازیکن های می رن تیم های عربی هم تقصری ندارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر