فهرست
مظلومی: نیمی از تیم نیمی از انتظارم را برآورده کردند
مظلومی: نیمی از تیم نیمی از انتظارم را برآورده کردند

مظلومی: نیمی از تیم نیمی از انتظارم را برآورده کردند

آی‌اسپورت- صحبت‌های پرویز مظلومی در بازگشتش به استقلال را پس از پیروزی مقابل سیاه‌جامگان می‌خوانید.


* خدا را شکر می‌کنم که 3 امتیاز را به دست آوردیم و در یک بازی خوب توانستیم برنده باشیم. به خصوص در نیمه اول تیم‌مان خوب بازی کرد. بازیکنان مسائلی که خواستیم را انجام دادند و موقعیت‌های خوبی ایجاد کردند.

* در طول بازی فقط کمی از بازیکنانم شاکی بودم که چرا موقعیت‌های گل را یکی بعد از دیگری از دست می‌دهند اما با این حال باید از آنها تشکر کنم که توانستند بازی خوبی انجام دهند. انشاءالله پیروزی مقابل سیاه‌جامگان شروع خوبی برای ما در لیگ پانزدهم باشد و از این پیروزی خوشحالیم.

*من از همه بازیکنانم راضی هستم و فقط در دقایق آخر این دیدار کمی از نظر بدنی توانشان کم شده بود که انشاءالله این مشکل هم در بازی‌های آینده و هفته‌ای که پیش رو داریم حل خواهد شد.

* باید در هفته‌ای که فرصت باقی است بازیکنانی که کمی از نظر بدنی عقب هستند را با تمرینات ویژه به شرایط بهتری برسانیم تا تیممان یکدست شود. بازیکنانی هم که مصدوم بودند هفته آینده به ما ملحق خواهند شد و مطمئنا هفته آینده تیم کامل‌تری داریم.

* اواخر نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردیم و دلیلش هم خستگی بود که باعث شد روی استقلال فشار بیاید و موقعیت‌هایی را به حریف بدهیم اما خوشبختانه انسجام تیمی و دفاع تیمی به ما کمک کرد. امروز مجبور بودم از دو هافبکم در دفاع وسط استفاده کنم.

* باید به رسول خطیبی بابت تیم خوبیکه بسته تبریک بگویم و امیدوارم نتایج خوبی بگیرد. فوتبال مشهد هواداران زیادی دارد که عاشق تیم‌هایشان هستند.

* سعی می‌کنیم دو بازیکن خارجی‌مان را به بازی برسانیم. یعقوب کریمی هم تازه به تمرینات اضافه شده و می‌تواند در آینده به ما کمک کند. در کنار این مسئله مگویان از بازی بعدی و با تمام شدن محرومیتش به جمع ما اضافه می‌شود و خسرو حیدری را هم در هفته‌های آینده خواهیم داشت به این ترتیب تیم کاملی را در هفته‌های آینده داریم و دست ما پر است. این استقلال هنوز کار دارد تا به تیم مورد علاقه من تبدیل شود.

*اصلا نمی‌توانم پیش‌بینی کنم یا قول قهرمانی بدهم اما تلاش می‌کنم بهترین نتیجه را بگیریم.

* برای ابومسلم که به این روز دچار شده متاسفم و اکنون وضعیت این تیم مشخص نیست. من خودم در این تیم کار کرده بودم و باید بگویم یک شخص نمی‌تواند هدایت یک تیم را به عهده بگیرد بلکه همه باید دست به دست هم دهند و کمک کنند تا سیاه‌جامگان به سرنوشت ابومسلم دچار نشود.


کد خبر:9407
     
آی اسپورت
2015-07-30 21:03:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر