فهرست
دایی: بدشانسی آوردیم
دایی: بدشانسی آوردیم

دایی: بدشانسی آوردیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های علی دایی را پس از توقف مقابل استقلال اهواز می‌خوانید.

*دوست داشتم در ابتدا از کسانی که باعث شدن صبا در قم بماند، تشکر کنم. از استاندار محترم آقای صادقی و آقای موسوی رئیس هواپیمایی زاگرس که زحمت کشیدند تا تیم صبا دوباره شکل بگیرد و در قم باقی بماند. با اینکه بازی اول ما بود و این بازی را بدون تمرینات متوالی انجام دادیم، عملکرد بدی نداشتیم و می توانستیم خیلی بهتر کار کنیم.
*ما در این بازی 3 موقعیت صددرصد گل داشتیم که نتوانستیم آنها را به ثمر برسانیم. ما توانستیم تنها با تمرینات اینگونه بازی کنیم . من مطمئنم با این تیم و این نفرات روزهای خوبی خواهیم داشت. نیمه اول بهتر بودیم ولی نتوانستیم گل بزنیم و ما باید در این هفته روی گلزنی خود تمرین کرده و بازی بهتری را برابر نفت تهران انجام دهیم.
*سیستم اصلی ما برای حمله بازی در جناحین بود اما تیم استقلال اهواز به سرعت در زمین خودشان جمع می شدند و ما می خواستیم با تعویض سریع بازی بتوانیم از گوشه ها استفاده کنیم اما سانترهای ما خوب نبود. دو بار تک به تک شدیم اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم. ما باید بیشتر کار کنیم چون تیم جدیدی ساخته ایم و این تیم با قبل بسیار تفاوت کرده است. من از نتیجه راضی نیستم اما از بازی بچه ها راضی ام و زمان می برد که به تیمی که دوست دارم، برسم.
     
آی اسپورت
2015-07-30 22:18:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر