فهرست
اودینزه 1 - 0 میلان: ریسک سیدورف کار دست روسونری داد
اودینزه 1 - 0 میلان: ریسک سیدورف کار دست روسونری داد

اودینزه 1 - 0 میلان: ریسک سیدورف کار دست روسونری داد

آی اسپورت- میلانی ها امروز برای پاک کردن خاطره ی باخت 1-2 در کوپا ایتالیا به ورزشگاه "فریولی" آمده بودند. آن ها می خواستند با یک برد مقابل اودینزه نوار باخت های پیاپی تیمشان را پاره کنند و دوباره به روزهای خوب باز گردند. تیم اودینزه نیز که هفته ی گذشته با نتیجه ی 0-3 از کالیاری باخته بودند امروز برای برد و دور شدن از منطقه ی سقوط مقابل مردان سیدورف قرار گرفته بودند. ورزشگاه فریولی برای میلانی ها یاد آور خاطرات خوب نیست. آن ها از پنج دیدار اخیرشان فقط موفق به بردن یک بازی شده بودند. خبر خوب برای میلانی ها در این بازی بازگشت ماریو بالوتلی به ترکیب این تیم بود. با توجه به دیداری که میلانی ها باید در این هفته برابر اتلتیکو مادرید انجام دهند، سیدورف به کاکا، اسین، ترابت و رامی استراحت داده بود.

ترکیب دو تیم را مرور می کنیم:

اودینزه(1-1-5-3):

اسکوفه، هورتو، دومیتزی، بوبنیچ، ویدمر، پینتزی، آلن، پریرا، سیلوا، فرناندز، دی ناتاله

میلان(1-3-2-4):

آبیاتی، ده سیگلیو، زاپاتا، مکسس، امانوئلسن، مونتولیوو، مونتاری، هوندا، بیرسا، روبینیو، پاتزینی

گل:

67" دی ناتاله (پاس فرناندز)

بازی در حالی آغاز شد که در دقیقه ی 4 پریرا موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. در دقیقه ی 24 هم دی ناتاله پاسی عالی به ویدمر داد که این توپ با بی دقتی ویدمر به اوت رفت. دو تیم در نیمه ی اول موقعیت های گلزنی زیادی داشتند که از آن ها استفاده نکردند.

با شروع نیمه ی دوم و در دقیقه ی 49 روبینیو روی حرکت عالی امانوئلسن می توانست گلزنی کند که شوت خوبش را اسکوفه دروازه بان اودینزه دفع کرد.در دقیقه ی 63 میلان با آوردن بالوتلی سعی در تغییر نتیجه داشت اما درست چهار دقیقه ی بعد دی ناتاله برای اودینزه گلزنی کرد.

روی حرکت زیبای پریرا و پاسی که به فرناندز در جناح چپ داد او توپ را برای دی ناتاله ارسال کرد و این مهاجم 36 ساله با ضربه ای فنی دروازه ی آبیاتی را باز کرد.

تا دقایق آخر بازی پرسیگ خوب اودینزه اجازه نداد میلانی ها موقعیت چندانی خلق کنند تا میلانی ها افسوس موقعیت های از دست رفته ی نیمه ی اول را بخورند. آن ها باید امیدوار باشند که بتوانند نتیجه ی باخت 0-1 برابر اتلتیکو را جبران کنند.

     
آی اسپورت
2014-03-08 23:09:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر