فهرست
عکس روز: ASJ مثلثِ هجومیِ استقلال
عکس روز: ASJ مثلثِ هجومیِ استقلال

عکس روز: ASJ مثلثِ هجومیِ استقلال

آی اسپورت- پرده اولِ نمایش های تیم پرویز مظلومی در لیگ برتر، آغاز روند امیدوارکننده بودن برای هواداران این باشگاه به شمار می رفت. آبی ها در بازی دیروز حتی بعد از به ثمر رساندن گل اول، به جای فرو رفتن به دفاع یک نمایش هجومی ارائه کردند و موقعیت های گل زیادی را از دست دادند اما با همه امتیازهای ممکن از مشهد به تهران برگشتند. درخشان ترین بخش زمینِ استقلال در این مسابقه به مثلث هجومی تیم مربوط می شد. جایی که آرش، سجاد و جابر، تجربه موفقی در اولین همکاری رسمی شان ثبت کردند.


یک روز بعد از پیروزی استقلال، شاید بیشتر تیترهای برد با نام سجاد شهباززاده تشکیل شده باشند اما در کنار تمام کنندگی سجاد، دو بازیکن کناری او نیز کمک زیادی به برد استقلال مظلومی در گامِ اول کردند. آرش برهانی عصرِ دیروز دوباره همان بازیکنی بود که در بهترین روزهای جوانی اش دیده بودیم. بازیکن جاگیری های خوب و پاس های دقیق و حتی دریبل های دوطرفه، در سمتِ چپ خط حمله استقلال نیز فرارهای خوب جابر انصاری، چند بار فرصت های ایده آلی برای استقلالی ها ایجاد کرد تا مثلث آی اس جی، شروع ترسناکی برای رقبای لیگ برتری رقم بزند. این سه بازیکن روی هم، ویژگی های لازم برای از هم گسیختن خطوط دفاعی لیگ برتری را دارند. سرعتِ جابر، تجربه آرش و قدرت گلزنی سجاد، لیگ پانزدهم را برای آبی های تهران مهیج تر از دو فصل گذشته خواهد کرد. 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-31 14:30:40
نظر دهید
۲ نظر
-
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۵
asj دیگه چه صیغه ایه!!!
علیرضا
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۵
من طرفدار استقلالم اما دیگه اینو خزش نکنید... مثلث این و اون... اینطوری فک میکنن ما عقده این چیزارو داریم. تیم باید خوب بازی کنه حالا چ بی مثلث چ با مثلث
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر