فهرست
برای آرش به بهانه یک نمایش دلچسب/ فوتبال‌اش شروع شده!
برای آرش به بهانه یک نمایش دلچسب/ فوتبال‌اش شروع شده!

برای آرش به بهانه یک نمایش دلچسب/ فوتبال‌اش شروع شده!

آی اسپورت- آزمون اول آرش در فصل جدیدِ استقلالی بودن، مجموعه ای از همه کارهایی بود که تصور می کردیم این بازیکن فراموش شان کرده باشد. آرش، پسرِ کم رمق و بی خیال استقلال در فصل گذشته، حالا دوباره به خودش آمده بود و در زمین حرف های زیادی برای گفتن داشت. وینگِ شماره 9، اول تابستان را در محاصره کنایه ها و انتقادهایی سپری کرده بود که باقی ماندن او در تیم را خطایِ بزرگ مظلومی می دانستند. او در اولین بازی فصل تیمش اما نشانی از برهانیِ بحرانی و کم روحیه فصل قبل نداشت. همان بازیکنی که امیر جلوی دیگران به او گفته بود:«فوتبالت تمام شده آرش خان!».


آمار فاجعه بار لیگِ چهاردهم، آرش را تبدیل به یکی از مقصران اصلی ناکامی تیم قلعه نویی کرد. پس، وقتی همه متوجه شدند که وعده قهرمانی امیر، پوچ بوده و تیم دیگر هیچ شانسی برای رسیدن به بالای جدول نخواهد داشت، سرزنش ها بیشتر از همه متوجه او شدند. متوجه آرشی که به سرنوشت نیمکت نشین بودن در استقلال رسیده بود و به نظر می رسید باید به دنبال تیم تازه ای برای خودش باشد.


استقلالی ها در هفته های اخیر، با تب و تاب زیادی به دنبال مهاجم در مارکت تابستانی نقل و انتقالات بوده اند. با این وجود به نظر می رسدترکیب 3 نفره خط حمله این فصل آبی ها شانس زیادی برای نتیجه گرفتن به مظلومی بدهد. البته که حتی بعد از پاسِ گل تماشایی به شهباززاده، بعد از نمایش کم نقض و بازی باهوش و کم اشتباه آرش در بازی دیروز، نباید فراموش کرد که فقط یک بازیِ ساده از لیگ برتر سپری شده و برهانی باید در میادین سخت تری نیز خودش را نشان بدهد اما تردیدی وجود ندارد که بازی او همیشه به روحیه اش بستگی داشته و حفظ روحیه دیروز، درخشش را توی ساق های مرد شماره 9 استقلال حفظ خواهد کرد. فوتبال او، تازه شروع شده است!

کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-31 14:57:25
نظر دهید
۳ نظر
-
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
مثل لنگی ها بعد ی برد جوگیر نشین
یوسف
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۵۳
لباس استقلال شاهکاره! لوگو معمولا سمت قلب بازیکنا زده میشه!
هستی 4444
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۱۸
اگه لنگی ها چشش نزنن آرش داره خوب بازی میکنه 4444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر