فهرست
شاهکار تلویزیون: مهم‌ترین بازی هفته پخش سراسری ندارد
شاهکار تلویزیون: مهم‌ترین بازی هفته پخش سراسری ندارد

شاهکار تلویزیون: مهم‌ترین بازی هفته پخش سراسری ندارد

آی اسپورت- نبرد تراکتورسازی و نفت تهران، حساس ترین بازی هفته اول رقابت های لیگ برتر به شمار می رود. مسابقه ای که دو مدعی جدی قهرمانی در لیگ پانزدهم را چند ماه بعد از مسابقه جنجالی دو تیم بار دیگر رو در روی یکدیگر قرار می دهد. هر دو تیم ستاره های زیادی را نیز در اختیار دارند و انتظار می رود منصوریان و تونی با این مهره ها نمایش جذابی ارائه کنند. همه این بهانه ها اما برای پخش سراسری مسابقه از رسانه ملی کافی نبوده است.


پخش مسابقه پرسپولیس تهران در شبکه سوم سیما، طبیعی به نظر می رسد. شبکه ورزش اما تصمیم گرفته بازی تیم ملی والیبال ب ایران در جام ملت های آسیا را به دیدار نفت و تراکتور ترجیح بدهد. شاهکار اصلی اما در شبکه شما رقم خورده است. جایی که این شبکه به جای پوشش دادن حساس ترین بازی هفته لیگ، تصمیم گفته بازی ملوان و ذوب را روی آنتن ببردتا به همین سادگی، خبری از پخش مسابقه تراکتور و نفت برای دارندگان آنتن دیجیتال نباشد و مخاطبان فوتبال برای تماشای این بازی ناچار به استفاده از راه ها و وسایل دیگری باشند.

کدخبر:9405
  ۸  
آی اسپورت
2015-07-31 18:59:00
نظر دهید

۸ نظر
سعید
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۳
عجیب؟
سینا
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۴۷
خوش بحالتون شبکه ی سهند دارین.
ماکولویام .........به خدا از دیروز دعا میکردم بازی رو پخش کنن.میدونستم بازی رو پخش نمیکنن.حساس ترین بازی هفته ی اولم بود
.
توکلی
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
چرا اینکارو با ما میکنن، من دانشجوی ترم آخر علوم پزشکی اردبیل هستم و برای پشت سر گذاشتن کارآموزی مجبورم در اردبیل بمانم، از دو هفته س منتظر این دیدار حساس بودم، آقایون والیبال چین و سریلانکارو نشون دادند، تو دلم هرچی بهشون گفتم بازم کم گفتم. در ضمن اولای بازی ملوان_ذوب آهن هم زیرنویس اومد تراکتورسازی 0 _ 0 ذوب آهن
واقعا که دستشون درد نکنه
یوسف
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۵۹
کاملا هماهنگه این کارها! پارسال هم تو کوران مسابقات دوربین نداشتن بفرستن ورزشگاه بازی راه آهن و تراختور! اون بازی کلا پخش زنده نداشت!
بابایی
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۴۸
حالا کی گفته مهمترین بازی بود
خودتونا خیلی دست بالا گرفتین
جو گیر شدین
دلسوز
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۴۷
آقایان اصلا تعجب نکنید این طبیعه چون نؤادپرستی یعنی این...
صمد
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۰۷
شبکه 3 باید این بازی را پخش میکرد نه بازی تیمهای نهم و دهم جدول را
رضا
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸
نگاه نژاد پرستانه یعنی همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر