فهرست
آلوس: هوادارانی که به بارسا اعتماد ندارند از قایق پیاده شوند!
آلوس: هوادارانی که به بارسا اعتماد ندارند از قایق پیاده شوند!

آلوس: هوادارانی که به بارسا اعتماد ندارند از قایق پیاده شوند!

آی اسپورت- پس از باخت بارسلونا با نتیجه ی 0-1 برابر وایادولید آلوس از هواداران بارسا خواست اگر به تیم اعتماد ندارند طرفدار تیم دیگری شوند.

تک گل "فائوستو روسی" تثبیت کرد که یاران مارتینو باید با یک امتیاز کم تر از رئال مادرید و همچنین یک بازی بیشتر ازین تیم در جایگاه دوم قرار گیرند. رئال مادرید نسبت به بارسا جدول مسابقات نسبتا سخت تری داشته است و این مدافع برزیلی اعتقاد دارد تیم کاتالانی هنوز مدعی قهرمانی است.

آلوس به خبرنگاران گفت:«ما تا جایی که شانس قهرمانی  در لالیگا داشته باشیم خواهیم جنگید. کسانی که به ما ایمان ندارند بهتر است از قایق پیاده شوند.»

«احساس ما مانند کسانی است که لالیگا را در رختکن تیمشان باخته اند. این مساله شانس ما را به طرز بدی کاهش می دهد ولی ما به جنگیدن ادامه خواهیم داد. وایادولید به خوبی از شانس هایش استفاده کرد و مانیز بدشانس بودیم.»

«ما برای حسرت خوردن وقتی نداریم. ما بازی بسیار حساسی در روز چهارشنبه داریم و باید در برابر سیتی به میدان برویم. اگر ببازیم به کلی نابود می شویم.»

سرخیو بوسکتس نیز از عملکرد هم تیمی هایش دفاع نکرد و گفت باخت در ورزشگاه خوسه زوریلا امید بارسا برای قهرمانی را کمرنگ خواهد کرد.

«ما مثل همیشه نبودیم. ما کار را برای خودمان سخت کردیم. ما آنجوری که نیاز داشتیم بازی کنیم تا برنده شویم بازی نکردیم. نیمه ی اول عملکرد خیلی ضعیفی داشتیم. در نیمه ی دوم بهتر بودیم اما نتوانستیم به گل برسیم. باخت خیلی بدی بود و شرایطمان را در لالیگا نامناسب کرد.»

بارسا باید چهارشنبه ی این هفته در ورزشگاه نوکمپ به دیدار تیم مانوئل پیگرینی برود در حالی که سیتی باید با حداقل اختلاف دو گل برای رسیدن به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان برنده شود.  

     
آی اسپورت
2014-03-08 23:57:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر