فهرست
تاتا: مثل همیشه دونده نبودیم
تاتا: مثل همیشه دونده نبودیم

تاتا: مثل همیشه دونده نبودیم

آی اسپورت- وی در مورد چگونگی باخت به خبرنگاران گفت:«کاری که برای ما دشوار بود، بازی کردن در تمام قسمت های زمین بازی بود. برای من مشکل، نحوه ی بازی کردنمان نبود، بلکه پویایی بازیکنانم بود. چیزی که بازیکنان مرا متمایز می کند. ما فاقد دوندگی در برابر دفاع حریف بودیم. حریفان همیشه مهم هستند.من هرگز تیم حریف را فراموش نمی کنم. چه ببریم و چه ببازیم. ما همیشه در برابر تیم های متفاوت بازی می کنیم وهر تیم دشواری های دارد که باید به آن ها مقابله کنیم. ما در خلاقیت، پویایی، حرکت دادن توپ و دور شدن از یارگیری های حریف ایراد داشتیم. ولی به عقیده ی من ایده ی اصلی تیم و سبک بازیمان خوب بود.»

-حالا پس از باخت در آنوئتا و زوریلا باید به مصاف رئال مادرید بروید.

ما باید برای برد به مادرید برویم حتی اگر این مساله باعث باخت یا مساوی ما شود. این برای ما لازم است. اگر ما در فرم مناسب باشیم و بهترین بازیمان را انجام دهیم می توانیم رئال را ببریم. پانزده روز در پیش داریم و باید در این فاصله به فرم سابق بازگردیم. امروز ما خوب نبودیم. در منچستر عالی بودیم ولی در سن سباسین نه. امیدوارم به فرممان بازگردیم.

-در مورد تعویض ها بگویید.

تمام موقعیت هایی که ما ایجاد کردیم بی نتیجه بود. آن ها در این دیدار کم تر بازی می کردند و کم تر خسته می شدند. این مساله در دیدارهای اخیر ما اتفاق نیفتاده بود. حالا گذشت زمان همه چیز را مشخص می کند.

در دو دیدار اخیرمان در خارج از خانه باخته ایم. این مساله ما را نگران می کند چون در دوره ی مهمی در لالیگا هستیم. ما خوب بازی سازی کردیم اما دونده نبودیم. یک مساوی می توانست به ما اعتماد به نفس بدهد ولی نشد. همینطور که بازی به پایان نزدیک می شد ما بیشتر اثر گذاریمان را از دست می دادیم.

     
آی اسپورت
2014-03-09 00:19:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر