فهرست
مهاجری: نشان دادیم برای دفاع کردن نیامده بودیم
مهاجری: نشان دادیم برای دفاع کردن نیامده بودیم

مهاجری: نشان دادیم برای دفاع کردن نیامده بودیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های رضا مهاجری را پس از تساوی مقابل پرسپولیس می‌خوانید.


*بازی پرفشاری بود و چهار گل داشت و نشان داد حداقل ما برای دفاع کردن به زمین نیامدیم.

* دو تیم موقعیت داشتند و پرسپولیس فشار بیشتری آورد. باید از بازیکنانم تشکر کنم. بدن‌های بازیکنان ما نرمال نبود و کمی تحت فشار بودیم اما در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم وضعیت بهتر شد.

*در این بازی 2 گل به ثمر رساندیم و مطمئن باشید که به ثمر رساندن 2 گل در تهران به پرسپولیس کار راحتی نیست. یک امتیاز خوب از اولین بازی‌مان گرفتیم و جا دارد دست تک‌تک شاگردانم را بفشارم که در این بازی زحمت کشیدند. از تماشاگران پدیده هم ممنونم که این همه راه به تهران آمدند و تیم را تنها نگذاشتند.

* تا قبل از خوردن گل دوم ما تحت فشار بودیم اما بعد از مساوی شدن بازی تعادل در زمین حفظ شد و از زیر فشار خارج شدیم. تساوی و کسب یک امتیاز خارج از خانه آن هم مقابل پرسپولیس کار هر تیمی نیست و این نتیجه برای ما خوب است. باز هم معتقدم اگر موقعیت‌های این بازی تبدیل به گل می‌شد شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد و در این بین پرسپولیس موقعیت‌های بهتری داشت. امیدوارم در ادامه راه هر دو تیم موفق باشند و نتایج خوبی بگیرند.

* در مدت زمانی که کار کرده‌ام همیشه سعی‌ام بر این بوده که داوری‌ها را قضاوت نکنم. اگر بگویم داور خوب بوده می‌گویند چون تیمش نتیجه گرفته این حرف را می‌زند و اگر بگویم خوب نبوده و تیم نتیجه نگرفته باشد می‌گویند چون تیمش نتیجه نگرفته این حرف را می‌زند. اگر صحبتی انجام دهیم باید به کمیته انضباطی پاسخگو باشیم و به نظرم بهترین مرجع برای پاسخگویی به قضاوت داوران کمیته داوران است.
     
آی اسپورت
2015-07-31 21:57:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر