فهرست
برانکو: قول قهرمانی دادن کار آدم‌های جدی نیست
برانکو: قول قهرمانی دادن کار آدم‌های جدی نیست

برانکو: قول قهرمانی دادن کار آدم‌های جدی نیست

آی اسپورت- پرسپولیس عصر امروز در ورزشگاه آزادی در مقابل پدیده به تساوی دست یافت. صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ بعد از این بازی را می‌‌خوانید:

* به بازیکنانم تذکر داده بودم که باید منتظر غافلگیری هم باشیم و متاسفم که نتوانستیم لیگ را با برد شروع کنیم و برای هواداران متاسفم. نمی توانم از بازیکنانم هیچ گلایه ای کنم زیرا عالی کار کردند و موقعیت های گل خلق کردند و طبیعی است که هر بازی شرایط خوب و بد خودش را دارد و دو اشتباه کردیم و دو گل خوردیم و این اشتباه‌ها گران بود برای پرسپولیس ولی برای بهتر کردن نحوه بازی تمرین بیشتری خواهیم کرد.

* آنچه ما را خوشحال می‌کند شانس گلزنی زیادی بود که به دست آوردیم اما در مسابقه فوتبال پیش می آید که در بازی‌هایی گل‌هایی اینگونه زده می‌شود و دو توپ آمد و گل شد و به همین دلیل فوتبال جذاب است.

* کاملا به بازیکنانم اعتقاد دارم و فقط یک مقدار شانس کم داشتیم. این ها بازیکنان پرسپولیس هستند و نه بازیکن مدیرعامل هستند نه بازیکن من همه بازیکنان پرسپولیس هستند و استحقاق حضور در این تیم را هم دارند و طبیعی است که نوسان‌هایی ایجاد شود. این خاصیت فوتبال است اما تلاش و انگیزه به کار در آنها وجود دارد و این به من خوش بینی لازم را می‌دهد.

* هرگز یک کلمه نگفتم که از هدف‌مان منصرف شده‌ایم اما چه کسی می‌تواند قول بدهد و چه قولی بدهد. اگر دوست داشته باشید می‌توانم مدام قول بدهم اما قول دادن کار آدم های جدی نیست و هدف ما رسیدن به قهرمانی و نبرد برای قهرمانی و برتر بودن است و از این هدف انصراف هم نمی دهیم و این تازه هفته اول است و تیم ما بهتر بود و باید می‌بردیم اما فوتبال است و غافلگیری هم دارد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-31 22:29:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر