فهرست
میکسدزون پرسپولیس: به هوای آفساید بازیکنان ایستادند
میکسدزون پرسپولیس: به هوای آفساید بازیکنان ایستادند

میکسدزون پرسپولیس: به هوای آفساید بازیکنان ایستادند

هادی نوروزی: بازی اول بسیار حساس است، می‌توانستیم برنده شویم، اما همین که در بازی عقب افتادیم و توانستیم پس از آن به تساوی برسیم برایمان رضایت‌بخش بود. در نیمه دوم بهتر از پدیده بازی کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم. این گل را روی همکاری کل تیم به ثمر رساندم و در تمرین روی آن کار کرده بودیم. واقعاً تیم جوان و دونده‌ای داریم، بازیکنان ما نیاز به زمان دارند تا در هفته‌های آینده بهتر کار کنند.


رامین رضاییان: بازی بسیار خوبی امروز برگزار شد.فشار روی ما خیلی زیاد بود. پدیده هم امروز خوب بازی کرد. ما امروز با ترکیب جوان مقابل پدیده ظاهر شدیم و آنها خیلی حرفی برای گفتن نداشتند حتی ما می‌توانستیم امروز برنده این دیدار باشیم.


کمال کامیابی‌نیا: متأسفانه روی غافلگیری گل خوردیم و یک مقدار کارمان سخت شد اما در ادامه توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. تیم پرسپولیس امروز خیلی ترکیب جوانی داشت. البته ناگفته نماند چند بازیکن محروم مثل طارمی، عالیشاه و بازیکن محروم مثل نورمحمدی داشتیم. امسال قطعا پرسپولیس متفاوتی را همه تماشاگران خواهند دید.


ایمان صادقی:  دوست نداشتم در اولین بازی دو گل بخورم اما در بازی بعد مسئله را جبران می‌کنم. در صحنه‌ی گل دوم به هوای آفساید بازیکنان‌مان ایستادند اما می‌توانستند عکس العملی روی این صحنه داشته باشند که اینطور نشد. به هر حال بازی اولم بود و مسابقه اول همیشه سختی خودش را دارد.


فرشاد احمدزاده: عملکرد مناسبی داشتیم، اما با بدشانسی بازی به تساوی رسید. البته وقتی به تساوی رسیدیم یعنی بد بودیم و باید در آینده بهتر شویم.


میلاد کمندانی: شرمنده هواداران شدیم که نتوانستیم پیروزی کسب کنیم. امیدارم بازی های بعدی بهتر از امروز فوتبال بازی کنیم. ما نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم و نتوانستیم همه آنها را تبدیل به گل کنیم. من حتی توپ را زدم و به دیرک دروازه برخورد کرد. این هم از شانس بد من بود.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-01 00:07:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر