فهرست
دلایل بازی بد فولاد از زبان اسکوچیچ: جوانی، گرمای هوا و برنج!
دلایل بازی بد فولاد از زبان اسکوچیچ: جوانی، گرمای هوا و برنج!

دلایل بازی بد فولاد از زبان اسکوچیچ: جوانی، گرمای هوا و برنج!

آی اسپورت- فولاد خوزستان در اولین بازی خود میلیمتری از شکستی تحقیرآمیز مقابل تیم تازه لیگ برتری شده‌ی راه‌آهن گذشت. دراگان اسکوچیچ که به شدت از زمین چمن ورزشگاه غدیر اهواز گله‌مند بود بعد از بازی گفت:

* ما دیروز آمده بودیم برای تمرین و به خاطر کیفیت بد زمین، جمع کردیم و جای دیگری تمرین کردیم. به هر حال اینجا مثل زمانی بود که بذر کاشته می‌شد. من می خواهم درباره ی برنج صحبت کنم. ایرانی ها عاضق برنج هستند درست مثل من. زمین بازی امروز برای کاشت برنج فو العاده بود. اینجا همه چیز علیه ماست و زمین ما را به مزرعه ی برنج تبدیل کرده اند.

* بازی سختی بود و بازگشت به بازی در آن شرایط خاص شخت تر بود.بازی بد امروز سه علت داشت : جوانی بازیکنان ، گرمای هوا و برنج ! در این زمین نمی توان حتی توپ را به جریان انداخت.به دنبال بهانه جویی نیستم اما کافی است نگاهی به زمین بیندازید.

* من در زندگی چنین زمینی را تا به حال ندیده بودم. یک نفر در ورزشگاه گفت مهم این است که زمین سبز باشد و در دوربین تلویزیون به چشم بیاید. کیفیت زمین بازی را گرفت و سخت بود که بازیکنان در زمین حرکت کنند. ما در این بازی متوجه شدیم نمی‌شود توپ را هدایت کرد. البته گفته بودم که ما بهانه نمی‌آوریم ولی اگر زمین مساعد بود، بازی بهتری را ارائه می‌دادیم.

* نتیجه هیچ ارتباطی به کیفیت زمین نداشته اما بعد از 5 دقیقه بازی، بسیار عصبی شدم و شرایط نرمالی برای این بازی نبود. به هر حال دیدگاه من این است که چگونه می‌توانیم زیر دمای 50 درجه بازی کنیم. مثل این بود که زیر دمای 50 درجه و زیر برف بازی کنیم. عملکرد ضعیفی در خط حمله نداشتیم. 6 شانس گلزنی داشتیم و اگر این شانس‌ها را گل می‌کردیم دیگر بحثی در مورد خط حمله وجود نداشت.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-31 23:06:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر