فهرست
ونگر: با روحیه عالی مقابل بایرن قرار می گیریم
ونگر: با روحیه عالی مقابل بایرن قرار می گیریم

ونگر: با روحیه عالی مقابل بایرن قرار می گیریم

آی اسپورت- او پس از بازی تیمش در دور یک چهارم نهایی رقابتهای اف ای کاپ به خبرنگاران گفت تیمش می تواند از نتیجه ی این دیدار برای بازی با بایرن، کسب روحیه کند.

«از نظر روحی و روانی این بازی ما را در شرایط خوبی برای بازی با بایرن قرار می دهد. از دقیقه ی اول این بازی با کیفیت و عالی بودیم و میتوانیم با همین روحیه به مصاف بایرن برویم. آمار بر علیه ماست اما عملکردمان دست خودمان است پس می توانیم شانس داشته باشیم.» آن ها باید باخت دوبرصفر در بازی رفت را جبران کنند.

در این دیدار گل اول مسوت اوزیل و دو گل دیرهنگام ژیرو به آرسنال در اجرای این نمایش عالی کمک کرد.

ونگر افزود:«از نظر ریاضی نمی توانم انکار کنم که فقط دوبازی از یک جام باقی مانده ولی درعمل کار بسیار دشوارتر ازین هاست. باید ببینیم قرار است با چه تیمی در نیمه نهایی بازی کنیم. این که ما قرعه ی خوبی داشتیم غیرقابل انکار است چون تمام بازیهایمان را در خانه انجام داده ایم. از زمانی که من در اف ای کاپ مربی گری کرده ام این اولین بار است که چنین اتفاقی می افتد. اما ما در برابر تیم های قدرتمندی به میدان رفته ایم. بازی با تاتنهام ، لیورپول و اورتون نشان می دهد ما خوب بوده ایم.»

«لحظه ی کلیدی برای ما گل دوممان بود. پس از آن ما از شدت دفاعمان کاستیم. نیمه ی اول بسیار خوب بودیم و با بدشانسی با نتیجه ی مساوی به رختکن رفتیم. اما در نیمه ی دوم خوب بازی را کنترل کردیم.»

وی همچنین در مورد اوزیل که در بازی آلمان شیلی توسط هواداران آلمان هو شده بود گفت:«امیدوارم او از انتقادات انگیزه بگیرد. او مدتی خیلی روی تمرینات سخت کار کرد. او بازگشته است و از نظر فیزیکی قوی تر شده. در نیمه ی اول عالی بود و وقتی او اینطور کار می کند شما شانس خوبی برای برد دارید.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-09 09:16:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر