فهرست
ستون طنزیم: اس ام اس بازی با قلعه‌نویی
ستون طنزیم: اس ام اس بازی با قلعه‌نویی

ستون طنزیم: اس ام اس بازی با قلعه‌نویی

هومن جعفری/ایران ورزشی بله آقا! جرعه‌ای هم از لب لعل مصطفی داوودی نچشیدیم و برفت. مردی که در طول مدتی که بر ورزش ایران حاکم بود با تصمیماتش نامی در تاریخ ورزش ایران برای خود دست و پا کرد. خوب و بدش را باید آنها بگویند که می‌شناختندش. ما که فقط اسمی خوانده بودیم از او... خدایش بیامرزد.

اس‌ام اس بازی
دیدی می‌تونم؟ اس‌ام اس برهانی به قلعه‌نویی   دیدی من اون جلو بهتر از عنایتی گل می‌زنم؟ اس‌ام اس شهباززاده به قلعه‌نویی   دیدی منو مفت از دست دادی؟ اس‌ام اس صالح به قلعه‌نویی   یوهاهاها! اس‌ام اس مظلومی به قلعه‌نویی   دیدی مظلومی مربی خوبیس، هی می‌گفتی بدس! اس‌ام اس افشارزاده به قلعه‌نویی

نتیجه اخلاقی: جنبه داشته باشید دیگر! یک بازی را بردید کل اردو نشسته‌اند به قلعه‌نویی اس‌ام اس زده اند! لیگ را ببرید چه می‌کنید؟
لطیفه فدراسیون فوتبال برزیل با اعلام حمایت از زیکو برای ریاست فیفا به او قول داده از او حمایت کند! از رییس فدراسیون برزیل پرسیدند: دقیقا می‌خواهید چه حمایتی انجام دهید؟ گفت: هیچی! مثل کفاشیان می‌نشینیم یک گوشه برای روسای دیگر فدراسیون‌ها جوک می‌فرستیم وقتی خندیدند سر شوخی را باز می‌کنیم و رای را می‌گیریم! نتیجه اخلاقی: فرزند زمانه خویشتن باش... کفاشیان شو!   چلسی را برده؟ صبای قم با استقلالی که به قول مربی‌اش 10 روزه جمع شده در خانه مساوی کرده، کل شهر رفته‌اند داخل رختکن از علی دایی تشکر کنند! نمی‌دانم واقعا انتظارشان این بوده که ببازند؟ واقعا از علی دایی انتظار همین تساوی را هم نداشته‌اند؟ فکر می‌کردند تیم حریف به آن اوضاع قاراشمیش چلسی بوده که متوقف کردنش جایزه داشته باشد؟ خبری هست ما نمی‌دانیم؟ اطلاعیه: کل اهالی شهر قم فردا بریزید توی خیابان مراسم حلوا حلوا کردن علی دایی به دلیل کسب یک امتیاز مقابل حریف تا بن دندان مسلح اهوازی را با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار کنید! یک مراسمی بگیرید مورینیو از حسادت دق کند! تقدیر و تشکر مدیریت محترم سازمان لیگ، مسوول محترم ورزشگاهی که برقش رفت، مسوول محترم اداره برق محلی که ورزشگاه در آن محدوده قرار دارد و بقیه عزیزان! از بابت قطع برق در بازی سایپا و گسترش فولاد نهایت تشکر را از شما داریم که این اقدام شما اگر برای دو تیم آب نداشت ولی برای ما طنزنویسان همیشه آب دارد! امیدواریم در ادامه مسابقات نیز زحمت قطع و وصل برق وسط مسابقات را بکشید که ما بتوانیم این ستون را مثل همیشه یکطوری پر کنیم که نه سیخ بسوزد و نه کباب.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-01 16:26:35
نظر دهید
۲ نظر
ttttttt
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۸
عالی بود خسته نباشین
-
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۱
خیلی بی مزه بود. واقعا.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر