فهرست
اتفاق ویژه: ویسی با چهار بازیکن لیگ برتری مقابل سپاهان
اتفاق ویژه: ویسی با چهار بازیکن لیگ برتری مقابل سپاهان

اتفاق ویژه: ویسی با چهار بازیکن لیگ برتری مقابل سپاهان

عبدالله ویسی پس از دو فصل تاخیر، مجددا در راهی قرار گرفت که جامعه فوتبالی تحسین‌اش می‌کرد. ویسی به عنوان مربی‌ای شناخته شده که لیگ‌یکی‌های مستعد را شناسایی و به فوتبال معرفی می‌کند. هر چند که دو فصل از خریدهایش خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسید و ویسی هم در تیمش ناکام بود. اما این فصل باز هم سراغ بهترین لیگ یکی‌های ایران رفت و بازیکنان خوبی را جذب کرد. ویسی در اولین دیدار فصلش مقابل سپاهان هم نشان داد جرات بازی دادن به این بازیکنان را دارد و در ترکیب تیمش از شش بازیکنی استفاده کرد که برای اولین بار از لیگ یک به لیگ برتر رسیدند و اولین حضورشان در دیداری از  لیگ برتر را تجربه کردند. ضمن این که گلر این تیم هم برای اولین بار در لیگ برتر ایران به میدان رفت.
 
استقلال خوزستان در بازی مقابل سپاهان با ترکیب فرناندو خسوس، میثم دورقی، محمد طیبی، دانیال ماهینی،موسی کولیبالی، پیمان شیرزادی، عبدالهادی خنیفر، رحیم زهیوی، سعید سالاروند، سعید بیت سعید و فرشاد جانفزا به میدان رفت.
 
در این میان شش بازیکن لیگ یکی این تیم در ترکیب اولیه استقلال خوزستان حضور داشتند. دانیال ماهینی (ایرانجوان)، پیمان شیرزادی و فرشاد سالاروند (مس رفسنجان)، رحیم زهیوی (نفت‌آبادان)، سعید بیت‌سعید، فرشاد جان‌فزا (فولادنوین).


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-01 14:31:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر