فهرست
پیش بازی یوونتوس- فیورنتینا؛ آغاز ماراتن دو هفته ای
پیش بازی یوونتوس- فیورنتینا؛ آغاز ماراتن دو هفته ای

پیش بازی یوونتوس- فیورنتینا؛ آغاز ماراتن دو هفته ای

آی اسپورت- یوونتوس و فیورنتینا در چند روز آینده، سه بار مقابل هم قرار می گیرند و اولین نبرد آنها، امروز در یووتوس آره نا رقم می خورد.

به نظر می رسد هیچ چیز جلودار یوونتوس برای رسیدن به سومین قهرمانی پیاپی در سری آ نیست. آنها 11 امتیاز با رم، تیم دوم جدول فاصله دارند و رقیب دیگری هم وجود ندارد.

فیورنتینا که در حال حاضر در رتبه چهارم جدول قرار دارد، تنها تیمی است که در رقابت های این فصل سری آ توانسته شاگردان آنتونیو کونته را شکست بدهد. آنها در دیدار رفت در آرتمیو فرانکی 4-2 به پیروزی رسیدند و مطمئنا بیانکونرها اکنون به دنبال انتقام هستند.

این دیدار همچنین فرصتی برای دو تیم است تا یکدیگر را برای دو دیدار پیش رو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به خوبی ارزیابی کنند.

یوونتوسی ها که در مرحله گروهی چمپیونزلیگ حذف شدند، اکنون به دنبال قهرمانی در لیگ اروپا هستند و دیدار رفت این مرحله، باید راهی فلورانس شوند.

البته مطمئنا در حال حاضر کونته تنها به افزایش روند شکست ناپذیری تیمش به 19 بازی و یک گام نزدیک تر شدن به قهرمانی در رقابت های این فصل سری آ فکر می کند.

جورجیو کیه لینی که سه هفته به دلیل مصدومیت از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دور از میادین بود، می تواند در این دیدار یووه را همراهی کند. دعوت او به تیم ملی ایتالیا برای دیدار دوستانه مقابل اسپانیا، انتقاد شدید کونته از پراندلی را به همراه داشت.

هرچند او در نهایت در این دیدار به میدان نرفت اما احتمالا کونته از او در دیدار امروز مقابل بنفش ها استفاده خواهد کرد.

آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بیانکونری، هم که به دلیل محرومیت، در دیدار قبلی برابر میلان غایب بود، در این دیدار می تواند تیمش را همراهی کند اما این بار پیرلو است که به دلیل محرومیت، نمی تواند در این دیدار امروز حضور داشته باشد.

یوونتوس در 5 دیدار اخیرش در همه رقابت ها پیروز شده و حتی یک گل هم دریافت نکرده است.

در مقابل، فیورنتینا در سه دیدار اخیرش در همه رقابت ها پیروز نشده و در این دیدار هم بورخا والرو را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. نناد تومیچ، مدافع بنفش ها هم محروم است.

شکست فیورنتینا مقابل لاتزیو، فاصله آنها با ناپولی، تیم سوم جدول را به 7 امتیاز افزایش داد.

     
آی اسپورت
2014-03-09 21:08:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر