فهرست
پیش بازی فرایبورگ- بوروسیا دورتموند: سفر زردها به خانه دوم!
پیش بازی فرایبورگ- بوروسیا دورتموند: سفر زردها به خانه دوم!

پیش بازی فرایبورگ- بوروسیا دورتموند: سفر زردها به خانه دوم!

آی اسپورت- فرایبورگ برای اینکه بتواند همچنان امیدهایش برای بقا در بوندس لیگای یک را حفظ کند، باید در این دیدار یک نتیجه خوب مقابل بوروسیا دورتموند بگیرند.

شاگردان کریستین استریش که در رتبه یکی مانده به آخر جدول قرار دارند، خطر سقوط را به شدت احساس می کنند اما هامبورگ و اشتوتگارت تنها یک امتیاز با آنها فاصله دارند.

البته فرایبورگ در 7 دیدار اخیر مقابل دورتموند شکست خورده و نمی توانند چندان به این دیدار امیدوار باشند.  

آخرین باری که فرایبورگ توانسته دورتموند را شکست بدهد، سال 2001 بوده و از سال 1993 هم نتوانسته اند دورتموند را در خانه شکست بدهند.

دیدار رفت این فصل با پیروزی 5-0 شاگردان یورگن کلوپ به پایان رسیده است. ضمن اینکه زردها در سه دیدار اخیر در خانه فرایبورگ، با پیروزی میدان را ترک کردند.

زردها می توانند با پیروزی در این دیدار، گام بلندی به سوی صعود به رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان بردارند.

لورکوزن و شالکه در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی کسب نکردند و با توجه به عملکرد خیره کننده بایرن در این فصل، عملا دورتموند برای کسب رتبه دوم در پایان فصل می جنگد.

اگر دورتموندی ها می خواهند که همچنان در رتبه دوم باقی بمانند، باید بدون روبرت لواندوفسکی هم در این دیدار به پیروزی برسند.

این ستاره لهستانی که با 15 گل زده، در صدر جدول گلزنان بوندس لیگا قرار دارد، از ناحیه زانو دچار مشکل است و کلوپ روز جمعه تایید کرد که نمی خواهد با بازی دادن به او، دست به قمار بزند.

غیبت او مطمئنا تا اندازه ای خیال فرایبورگ را راحت می کند. او در 7 دیداری که مقابل این تیم قرار گرفت، 10 بار دروازه این تیم را باز کرده است.

دورتموندی ها در دیدارهای خانگی این فصل نتایج چندان خوبی نگرفتند اما دومین تیم برتر در دیدارهای خارج از خانه بودند.

آنها 20 امتیاز در دیدارهای خارج از خانه گرفتند.

فرایبورگ در دیدار امروز واکلاو پیلار (زانو) و سباستین فریس (ماهیچه شکم) را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارند.

     
آی اسپورت
2014-03-09 21:06:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر