فهرست

سوژه روز: مربی پرسپولیس و کلیشه‌ای‌ترین جمله تاریخ!

آی اسپورت- «پرسپولیسِ واقعی را از هفته سوم ببینید!». جمله دستیار ایرانی برانکو در کادرفنی پرسپولیس بعد از توقف در دیدار خانگی هفته نخست، پرتکرارترین جمله همه این سال های فوتبال ایران است. جمله ای که به مراتب از «این بازی فقط 3 امتیاز دارد»های قبل از دربی تهران نیز کلیشه ای تر و نخ نما شده تر به نظر می رسد.

به اعتقاد مصطفی قنبرپور، پرسپولیسِ برانکو از دو هفته دیگر در لیگ برتر شکوفا خواهد شد. این مربی احتمالا به زودی درست مثل همتایان قدیمی تر خود، زمان ملاقات با پرسپولیس واقعی را  هفته پنجم، دهم و نیم فصل دوم عنون می کند و در هفته های پایانی فصل نیز به هواداران قرمزها وعده می دهد که پرسپولیس وافعی را در فصل آینده خواهند دید! او در شرایطی وعده آینده را به سرخ ها می دهد که به نظر می رسد پرسپولیس واقعی در همین هفته نخست رویت شده باشد.


شاگردان برانکو برای نتیجه گرفتن در رقابت های لیگ برتر باید شبیه 45 دقیقه نخست بازی اول لیگ ظاهرا شوند. شروع آن ها در لیگ نشان داد که این تیم می تواند دست به کارهای بزرگی در فوتبال ایران بزند. البته به شرطی که سوخت پرسپولیسی ها بین دو نیمه تمام نشود و آن ها برای نیمه دوم نیز آمادگی داشته باشند. 

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-01 18:47:00
نظر دهید

۱ نظر
شورگشتی
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۳
حالا ببین این پرسپولیس بهترین میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر