فهرست
نگاهی متفاوت به بازی کرار:صبور و موثر!
نگاهی متفاوت به بازی کرار:صبور و موثر!

نگاهی متفاوت به بازی کرار:صبور و موثر!

آی اسپورت- کرار در اولین بازی استقلال نیمی از آنچه هواداران انتظار داشتند را هم به نمایش نگذاشت. بازیکنی که فصل گذشته را با گل و پاس گل شروع کرده بود این فصل شروعی بسیار کمرنگ داشت. انتقاد شدید افشارزاده که از خبرنگاران خواسته بود با او مصاحبه نکنند چون ضعیفترین بازیکن تیمش بوده هم بیشتر نگاه‌ها را به او جلب کرد.
با این حال نگاهی به بازی استقلال نشان می‌دهد که کرار اگرچه کم فروغ ظاهر شد اما فاجعه نبود. این بازیکن در توپگیری و ارسال پاس و دریبلینگ عملکرد ضعیفی داشت اما به جز دو مورد اول و دوم در مورد سوم شاید بشود دلیل آن را در جای دیگری جست و جو کرد. وقتی جاسم کرار صاحب توپ می‌شد یک یا دو بازیکن سیاه جامگان به سمت او می‌رفتند و این فعل وانفعال در اکثر مواقع با سرنگون کردن جاسم کرار همراه می‌شد. اتفاقی که فصل گذشته هم بارها افتاد و در چند بازی باعث در رفتن او از کوره شد.
کرار بعد از چند فصل حضور در ایران حسابی برای بازیکنان حریف شناخته شده است که بازیکن بی‌اعصابی است و 10 نفره کردن استقلال با کار کردن روی او کار خیلی سختی نیست. همین شناخت باعث شد تا این بازیکن در بازی مقابل سیاه‌جامگان بارها وبارها سرنگون شود و البته نکته مثبت این بود که او خود را به خوبی کنترل کرد و نه در این صحنه ها و نه در هنگام تعویض کار ناشایستی انجام نداد که این یک امتیاز بزرگ برای بازیکن جنجالی محسوب می‌شود. ضمن این که این نکته را نباید فراموش کرد که دوندگی زیاد و عقب‌آمدن های او برای گرفتن توپ یک یا دو بازیکن حریف را مشغول می‌کرد و شاید به همین دلیل بود که آرش برهانی و امید ابراهیمی با خونسردی کامل دو پاس گل به شهباززاده دادند.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-01 19:12:46
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۱۶
کرار هرچی هم باشه از مدیریت افشارزاده مهم تره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر