فهرست
پیش بازی رئال مادرید- لوانته: فرار به سوی قهرمانی
پیش بازی رئال مادرید- لوانته: فرار به سوی قهرمانی

پیش بازی رئال مادرید- لوانته: فرار به سوی قهرمانی

آی اسپورت- رئالی ها می توانند با پیروزی در دیدار امشب مقابل لوانته، فاصله شان با بارسا در صدر جدول را به 4 امتیاز افزایش بدهند.

شاگردان کارلو آنچلوتی در دیدار رفت در ورزشگاه اِستادی سیوتات به سختی و با نتیجه 3-2 توانستند به پیروزی برسند؛ با گل هایی که موراتا و کریس رونالدو در وقت های تلف شدن به ثمر رساندند.

رئال در حال حاضر با یک بازی کمتر نسبت به اتلتیکو، با این تیم هم امتیاز است و اگر بتواند در دیدار امشب به پیروزی برسد، برتری سه امتیازی اش در صدر جدول را حفظ خواهد کرد.

رئال آخرین بار در اکتبر گذشته (5 ماه قبل) در دیدار مقابل بارسا در ال کلاسیکو، شکست خورد و از آن زمان در هیچ رقابتی، نتیجه را به حریفان واگذار نکرد. در این مدت آنها در 28 دیدار شکست نخوردند.

آخرین شکست خانگی آنها هم در دیدار مقابل اتلتیکو مادرید در سپتامبر بود و در 15 دیدار خانگی پس از آن، شاگردان آنچلوتی توانستند به پیروزی برسند.

لوانته هم این فصل زیر نظر خواکین کاپاروس نتایج خوبی کسب کرده است. شش شکست در 7 دیدار لالیگا در ژانویه، شانس آنها برای رسیدن به رقابت های اروپایی فصل آینده را کاهش داد اما آنها همچنان در 8 دیدار خانگی اخیر شکست نخورده اند و در رتبه هشتم جدول رده بندی قرار دارند.

رئالی ها در حالی پای به این دیدار می گذارند که مثلث تهاجمی شان، رونالدو، بنزما و بیل در دیدارهای ملی اخیر هم درخشان ظاهر دند.

تیم آنچلوتی مصدوم خاصی ندارد و تنها په په به دلیل بیماری ممکن است دیدار امشب را از دست بدهد. دنی کارواخال و مارسلو احتمالا در دو سمت خط دفاعی به کار گرفته می شوند.

در مقابل، لوانته پاپه دیوف، ویکتور کاسادئوس و سیمائو ماته را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. کریستین لِل (شکم) و اسلام ال آدوا (پا) هم به دلیل آسیب دیدگی، احتمالا دیدار امشب را از دست خواهند داد.

     
آی اسپورت
2014-03-09 22:01:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر