فهرست
گزارش روز: رونالدو و فصل رکوردها
گزارش روز: رونالدو و فصل رکوردها

گزارش روز: رونالدو و فصل رکوردها

آی اسپورت- کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال، پس از 32 روز، امشب در برنابئو به میدان می رود. آخرین حضور او در ورزشگاه خانگی رئال، به دیدار 5 فوریه مقابل اتلتیکو در کوپا دل ری برمی گردد. آخرین گلش در خانه نیز مقابل گرانادا، 43 روز پیش بود. او یک هفته بعد در دیدار مقابل بیلبائو در سن مامس اخراج و سه جلسه محروم شد .
رونالدو مقابل یکی از حریفان محبوبش به برنابئو بر می گردد . او در 8 بازی توانسته 9 گل به لوانته بزند. آخرین گل او در دور رفت لالیگای امسال بود که در دقیقه 93 گل پیروزی بخش رئال را زد . او در آن بازی بیش از همیشه در خدمت تیم بود و آمار هم این را نشان می داد. 23 گلش در این فصل 12 امتیاز به رئال داده است.

رونالدو این فصل 12 امتیاز از 64 امتیاز رئال مادرید را با گل هایش به دست آورده (18.7 درصد) ، که بهترین آمار او در پنج فصل حضور در برنابئو بوده است.

15  گل بنزما 6 امتیاز آورده و 10 گل بیل فقط یک امتیاز . بازیکن پرتغالی در شش بازی گل اول رئال را به ثمر رسانده است. بنزما در دو بازی این کار را کرده و بیل در چهار تا .
به طور مثال دیه گو کاستا 15 تا از 64 امتیاز اتلتیکو را آورده است ، یعنی 23 درصد که با توجه به این که ستارگانی مثل بنزما، ‌مودریچ، دی ماریا و ... را در کنار خود ندارد آمار قابل توجهی است.

مسی هم در فصل پر از مصدومیتش 15 گل زده که فقط 5 امتیاز بارسا را به همراه داشته است ، یعنی 8 درصد از 63 امتیاز ممکن .
رونالدو در سال اول، ‌گلهایش 15 درصد امتیازات را برای رئال آورد.

او همچنین از زمان پیوستن به رئال در 157 بازی لالیگا 169 گل زده است ، یعنی 1.07 در هر بازی .
آمار رونالدو در خارج از خانه هم بی نظیر است . 10 تا از گلهایش در این فصل در خارج از خانه بوده است یعنی 43 درصد . دیه گو کاستا فقط شش تا از گلهایش خارج از خانه بوده و مسی هم هفت تا از 15 تا یعنی 46 درصد .

     
آی اسپورت
2014-03-09 20:39:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر