فهرست
ستون طنزیم: کارت به کارت در بایرن مونیخ!
ستون طنزیم: کارت به کارت در بایرن مونیخ!

ستون طنزیم: کارت به کارت در بایرن مونیخ!

هومن جعفری/ایران ورزشی بله آقا! جرعه‌ای از لب لعل پسر بکن باوئر هم نچشیدیم و نامبرده پر کشید و رفت آن دنیا! آن مرحوم از ازدواج اول آقا فرانتس به دنیا آمد و چون آقا فرانتس فرزندان زیادی داشت و یادش نمی‌ماند که کی به کی است این پسر مرحوم وظیفه داشت اسامی تک تک فرزندان و عکس‌شان را برای باباش آماده نگه دارد که یک وقت گیج نزند! نامبرده همچنین در کار گرفتن مایه از بازیکنانی که قصد آمدن به بایرن مونیخ را داشتند نیز بود و در این راه از حق نگذریم از اهلش مایه گرفت. شواین اشتایگر و توماس مولر دو تن از بازیکنانی بودند که کارت به کارت کردند و به بایرن مونیخ آمدند! روحش شاد!
عاقل برانکو قبل از بازی: ما مدعی اول قهرمانی هستیم! برانکو بعد از بازی: قول قهرمانی نمی‌دهم! نتیجه اخلاقی: العاقل یکفیه الاشاره!
اصل ماجرا پیرلو اعلام کرده که بالوتلی بازیکن بامزه‌ای است و او هر وقت دلش می‌گرفته می‌رفته پیش ایشان و ایشان هم چند تا مسخره‌بازی از خودش درمی‌آورده و اوشان شاد می‌شده! البته پیرلو فاش نکرد که بالوتلی دقیقا چطوری او را می‌خندانده اما خبرنگار گاتزتا دلو اسپورته فهمیده. گویا بالوتلی ادای بزرگان فوتبال ایتالیا و اروپا را برای او در می‌آورده! این هم نمونه‌ای از دیالوگ‌هایی که بالوتلی برای پیرلو تعریف می‌کرده: دینو زوف: اونا منو نمی‌خواستن! اونا نمی‌خواستن من نخست‌وزیر ایتالیا بشم و رد صلاحیتم کردن! اونا نذاشتن من سرمربی تیم ملی ایتالیا بشم! بکن باوئر: تیم ملی آلمان 80 درصد آمادس، 30 درصد هم تو مسابقات آماده میشه! مانچینی: بزرگوار! سوال خوبی پرسیدی! ما تیم منچستر سیتی رو تو روز فیفا دی می‌بریم هالیدی! البته موارد دیگری هم بوده که بالوتلی تعریف کرده ولی خبرنگار گاتزتا جیگر چاپ کردنش را نداشته! همین‌ها را هم با کلی ترس و لرز و آب قند نوشته!

وقتی سوشا امر می‌کند! سوشا مکانی از تمام تیم‌های لیگ خواسته تا قهرمانی را بی‌خیال شوند و فقط برای دومی بازی کنند! در همین رابطه بقیه تیم‌های لیگ هم همه به ندای سوشا لبیک گفته از آن هفته برای دومی بازی می‌کنند! فقط مشکل اینجاست که این پرسپولیس خودش دارد برای سومی بازی می‌کند و به این ترتیب احتمالا این لیگ برای اولین بار تیم قهرمان ندارد ولی تا دلتان بخواهد نامزد برای مقام دومی دارد!البته هوشنگ نصیرزاده تاکید کرد اگر هیچ تیمی اول نشود طبق قوانین فیفا بهترین تیم دوم لیگ را تیم قهرمان انتخاب می‌کنند البته به شرط اینکه سوشا جان زیر حکم قهرمانی را امضا کند!
 
این به آن در استاد اسکوچیچ گله کرده‌اند که زمین ورزشگاه اهواز برای فوتبال خوب نیست. رییس هیات فوتبال هم اعلام کرده حضور یک عالمه دلال دور و بر ایشان هم برای تیم فولاد خوب نیست! تا آنجا که ما می‌دانیم فقط با یک دلال کار می‌کند. حالا در گرمای اهواز این یک نفر شده‌اند چند نفر را نمی‌دانیم! آره دراگان؟ نتیجه اخلاقی: از این به بعد هر کس گفت چمنت خراب است تو هم بگو دور و بری‌هایت دلالند! اینجا اینطوری است!

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-02 16:59:20
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۰۲
سوشا یه چرت و پرتی گفته, نفهمیده, جدی نگیربد
عباس
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
سوشا :)))))))))))
عباس
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
سوشا :)))))))))))
یوسف
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۴۷
وای سوشا عالی بود! :v
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر