فهرست
زندگی جدید کاسیاس‌ها در پورتو: از مرکز مد تا خانه دنج  رو به دریا!
زندگی جدید کاسیاس‌ها در پورتو: از مرکز مد تا خانه دنج رو به دریا!

زندگی جدید کاسیاس‌ها در پورتو: از مرکز مد تا خانه دنج رو به دریا!

سارا کاربونرو حالا در پورتو است‌؛ خبرنگار اسپانیایی شبکه تله‌سینکو حالا به دنبال خانه‌ای در منطقه شهر فوز می‌گردد که نزدیک دریا و به دور ازپاپاراتزی‌ها باشد. مدیران باشگاه پورتو هم با آنها همکاری می‌کنند تا ایکر کاسیاس، سارا کاربونرو، همسر خبرنگارش و فرزندشان مارتین کاسیاس هرچه سریع‌تر خاطرات تلخ ماه‌های پایانی حضور در مادرید را فراموش کنند.  هدف خانواده کاسیاس در پرتغال مشخص است: کاسیاس باید مراقب باشد که گل نخورد و کاربونرو هم قصد دارد وارد دنیای مد شود.

دنج و بدون همسایهدر حال حاضر مسئولان باشگاه پورتو کاملاً گوش به زنگ هستند تا مسائل مورد علاقه و نیازهای این خانواده کم‌جمعیت را برآورده کنند واز مناطقی که آنها برای سکونت می‌پسندند، مطلعند و به دنبال خانه‌های خالی در آن منطقه هستند. خانواده کاسیاس خانه‌هایی که همسایه زیاد دارند یا درمرکز شهر هستند را نمی‌پسندند وبه دنبال خانه‌ای دنج هستند. آنها خواسته‌هایشان را با مدیران پورتو در میان گذاشته و گفته‌اند خانه‌ای در محله‌ای دنج و آرام می‌خواهند که زیاد هم از مرکز تمرینی باشگاه دور نباشد و بتوانند هرچه سریع‌تر به آنجا نقل‌مکان کنند. قرار بر این است که همین هفته این اتفاق انجام گیرد. در حال حاضر آنها در هتل شرایتون مستقر هستند‌؛ هتلی که قیمت اتاق‌هایش بین 115 تا 300 یورو درهر روز است و مخصوص تجار و مدیران است. در این میان، کاسیاس تمایل زیادی هم ندارد که دور از پدرخوانده‌‌اش که دروازه‌بان سابق و سرمربی کنونی تیمش یعنی لوپتگی هست، زندگی کند. آنها به خاطر مارتین، پسر دوساله‌شان ترجیح می‌دهند در محله‌ای آرام و دارای پارک‌های متعدد زندگی کنند.
محله ثروتمندها با در نظر داشتن این شرایط، سران باشگاه پورتو محله فوز را برای آنها برگزیده‌اند و حالا خانواده کاسیاس در حال بازدید از خانه‌های این محله هستند. این محله در نزدیکی مجموعه تمرینی باشگاه پورتو است و خانواده‌های ثروتمند و مشهور شهر پورتو در آنجا زندگی می‌کنند. خانه‌های این محله به اقیانوس آتلانتیک مشرف هستند و مناظری زیبا و دریایی دارند. سرمربی پورتو هم در همین محله زندگی می‌کند و تئیو بازیکن سابق بارسا که فصل دوم حضورش در پورتو را تجربه می‌کند نیز در این محله است.
مرکز مدسارا کاربونرو همسر کاسیاس هم بعد از اطلاع از اینکه بخش عمده‌ای از لباس‌های مورد علاقه‌‌اش از این منطقه می‌آیند و کفش‌های مورد علاقه‌‌اش در گیمارائس (مرکز ملی مد کفش در پرتغال) در 45 کیلومتری این منطقه تولید می‌شوند، به شدت خوشحال شده. با انتقال کاسیاس به پورتو تکلیف کار او روشن است ولی آینده سارا کاربونرو، خبرنگار شبکه تله سینکو با ابهامات زیادی روبه‌رو است. به طور قطع او به نوشتن در وبلاگ‌هایش ادامه خواهد داد و شرکت مد خود را نیز دنبال خواهد کرد ولی شغل خبرنگاری ورزشی‌‌اش در شبکه تله‌سینکو را رها کرده است. البته بدون هیچ تردیدی به زودی پیشنهادات کاری متعددی از شبکه‌های تلویزیونی خصوصی پرتغال دریافت خواهد کرد و جدای از فعالیتش در دنیای مد، می‌تواند به شغل همیشگی‌‌اش نیز ادامه دهد.
ماهواره، پرستار، معلم زبان!بعد از آنکه کاسیاس و همسرش خانه جدیدشان را برگزیدند، فاز دوم کار که تأمین تجهیزات و مجوزهای قانونی از جمله استفاده از آب شرب و کانال‌های تلویزیونی از طریق ماهواره و استفاده از اینترنت است، انجام خواهد شد و شرکتی که از سوی باشگاه پورتو مسئول این کارهاست، به این خانواده در یافتن پرستار مناسبی با تحصیلات آکادمیک برای پرستاری از مارتین کمک خواهد کرد. این شرکت در ادامه استاد زبان پرتغالی برای این خانواده خواهد یافت. لوپتگی سرمربی پورتو برای یک سال با زبان پرتغالی دست‌وپنجه نرم می‌کرد تا مانع سوءتفاهم شود و در کنفرانس‌های خبری‌‌اش با زبان ترکیبی اسپانیایی- پرتغالی صحبت می‌کرد.
     
آی اسپورت
2015-08-02 16:18:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر