فهرست
سوژه روز: انتقاد مستقیمِ زادمهر از برانکو/ دکتر نگرانِ چیست؟
سوژه روز: انتقاد مستقیمِ زادمهر از برانکو/ دکتر نگرانِ چیست؟

سوژه روز: انتقاد مستقیمِ زادمهر از برانکو/ دکتر نگرانِ چیست؟

آی اسپورت- تساویِ هفته اول لیگ پانزدهم، نتیجه درخشانی برای تیم برانکو نبود اما این تیم بدون چند مهره کلیدی، یک نیمه بسیار خوب را در این بازی تجربه کرد و شاید اگر بدشانس نبود، به همه سه امتیاز مسابقه می رسید. در شرایطی که بیشتر هواداران باشگاه از عملکرد هفته اول تیم رضایت داشتند، ناگهان مصاحبه عضو هیات مدیره روی خروجی خبرگزاری ها رفت. مصاحبه ای با چاشنی کنایه که فقط یک روز بعد از اولین بازی فصل، اولین انتقاد از کادر فنی را در خود داشت.


واکنشِ فنی نشان دادن به مسابقه های تیم در هیچ نقطه ای از جهان، جزو شرح وظایف یک عضو هیات مدیره قرار داده نمی شود. زادمهر اما ظاهرا صبر کمی برای برانکو دارد و قصد دارد آرامش را از مرد کروات بگیرد. آقای دکتر البته از بازیکنان دلجویی می کند و نمایش آن ها را خوب می داند اما با تمام احترامی که برای کادر فنی قائل است(واقعا هست؟) نتیجه را نامطلوبِ تلقی می کند و هشدار می دهد که نگرانِ هواداران باشگاه است.


زادمهر که معمولا در روزهای سخت و پرحاشیه پرسپولیس ترجیح می دهد به سفر فرنگ برود، حالا نگران هواداران باشگاه است اما وظیفه خودش در باشگاه را انجام نمی دهد. او و سایر اعضای هیات مدیره با جذب اسپانسر می توانند نگرانی هواداران را کاهش بدهند اما در پایان هفته اول لیگ برتر، هنوز هم خبری از این اتفاق در پرسپولیس نشده است. مردِ نگران و همکارانش، حتی در نقل و انتقالات نیز نتوانستند همه خریدهای موردنظر برانکو را جذب کنند و حتی در مواردی تلاش کردند تا بازیکنانی را به زور در تیم این مربی قرار بدهند. زادمهر، در باشگاه کارهای زیادی دارد که به واسطه آن ها می تواند پرسپولیس بهتری برای هوادارها بسازد. راهِ انتخابی او اما ساده ترین راه ممکن است. راهِ مطلوب مدیران ایرانی: ح،ر،ف!


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-02 16:31:46
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۳۷
زادمهر بهتره خفه شه
-
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۲۴
دکتر جان بهتره که زودتر گمشی بیرون
مسعود
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
دکتر نگران چیست؟ نگران پورسانتی که می تونست از امثال درخشان بگیره.
مسعود
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۵
درخشان، زادمهر و جعفر کاشانی در کنار خادم و گودرزی بزرگترین خائنان پرسپولیس هستن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر