فهرست
درباره ماجرای اینستاگرام بنگر/ تغییرِ تعریفِ تعصب!
درباره ماجرای اینستاگرام بنگر/ تغییرِ تعریفِ تعصب!

درباره ماجرای اینستاگرام بنگر/ تغییرِ تعریفِ تعصب!

آی اسپورت- واکنشِ منفی گسترده هواداران پرسپولیس به محسن بنگر بعد از مسابقه هفته اول، شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد. واکنشی که موجب شده محسن پست های اینستاگرامش را پاک کند و بازیکنان هم تیمی نیز به حمایت از این مدافع شمالی مشغول باشند. بنگر به عنوان یکی از معتصب ترین مهره های حال حاضر پرسپولیس، طبعا توقع چنین برخوردی را نداشته اما این طور به نظر می رسد که او به تغییر تعریف از تعصب توجهی نشان نداده است.
اگر تا یک دهه قبل، تعداد بخیه های روی صورت، پیشنهادهای رد شده از باشگاه های متمول و جنگجو بودن در زمین مسابقه المان های فوتبالیست متعصب بوده اند، حالا نوشته های اینستاگرامی میزبان تعصب ستاره ها را تعیین می کند و بدون تردید تعصبی که در اینستاگرام شکل بگیرد، در اینستاگرام نیز از بین خواهد رفت.
کری خواندن برای استقلالی ها، در راه محبوب ماندن محسن بنگر روی سکوهای سرخ کفایت نخواهد کرد. او برای در امان ماندن از فن های دنیای مجازی، از اشتباهاتی مثل آنچه در هفته اول برابر پدیده انجام داد پرهیز کند و تمرکزش را دوباره به دست بیاورد. تمرکزی که شاید شبکه های اجتماعی از او گرفته اند.

کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2015-08-02 17:42:09
نظر دهید

۷ نظر
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۶
بازیکن نیس
مسعود
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۸
اون موقع که بازیکن بود ناز کردو نیومد. اخر پیری اومده بهترین تیم اسیا اعتبار کسب کنه چپو راست میگه 6. یادم نمیره زمانی که تو 3پایان بود 90 فیلمشو نشون داد که میگفت امیدوارم هیچ گاه تیم های پایتخت جام نیارن...
این بادی به هر جهت هیچ گاه برای من محبوب نبوده و نخواهد بود....
محمد
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
هر جا که سپاهان نمیشه. خلایق هرچه لایق
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۳۶
بهترین تیم اسیا مسعود؟ جان؟ لنگ بهترین تیم اسیاست در حالیکه بین ۵۰ باشگاه برتر اسیا هم جایی نداره؟
جلیل
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۱
مسعود 4پا حرص نخور بالاخره تو دوران سوتی دادنش باید بیاد به باشگاهی که هم سطح بازیشه.آخه ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم
عباس
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۱۰
شما سپاهانید و حالا حالا مافیایید
هدایتی
سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۴۷
آره عباس جان حالا حالا مافیاییم.مشکلیه؟ با آب خاموش میکنی یا دی اکسید کربن ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر