فهرست
سیدورف: موقعیت های زیادی را هدر دادیم
سیدورف: موقعیت های زیادی را هدر دادیم

سیدورف: موقعیت های زیادی را هدر دادیم

آی اسپورت- کلارنس سیدورف، سرمربی میلان، از شکست 1-0 تیمش مقابل اودینزه، ابراز ناخشنودی کرد.

میلانی ها که این هفته باید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکو مادرید به میدان بروند، در دیدار شب گذشته با چند تغییر برابر اودینزه قرار گرفتند.

با این وجود، سیدورف معتقد است که تیمش با همین ترکیب هم می توانست به پیروزی برسد و از اینکه شاگردانش موقعیت های خوبی را در مقابل دروازه حریف از دست دادند، ابراز ناخشنودی کرد.

او به خبرنگاران گفت:" از اینکه بازیکنان مان از کناره ها حملات زیادی انجام دادند و بیشتر از آنچه انتظار داشتیم، روی دروازه حریف ارسال داشتند، دوست داشتم.

بازیکنان تلاش زیادی داشتند و تا آخرین دقایق به دنبال گلزنی بودند. واضح است که در مقابل دروازه به اندازه کافی موثر عمل نکردیم. من دوست ندارم مقابل دروازه حریف اینقدر موقعیت از دست بدهیم.  

همه بازیکنان تیم باید مورد استفاده قرار بگیرند. رامی نمی توانست در این دیدار بازی کند  و به چند نفر هم استراحت دادیم. مونتولیوو نمی تواند در چمپیونزلیگ بازی کند و ما در مورد شرایط دی یونگ و آندره آ پولی برای دیدار مقابل اتلتیکو مطمئن نیستیم.

ما به بازیکنان مان اطمینان داریم. مقابل سمپدوریا شرایط به خوبی پیش رفت اما امروز نه. تصمیمات من تا اندازه ای تحت تاثیر بازی های ملی بود. من می خواستم به بالوتلی فرصت بدهم. ما یک تیم خوب را راهی میدان کرده بودیم."

میلان با این شکست در رتبه دهم جدول باقی ماند.

     
آی اسپورت
2014-03-09 20:58:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر