فهرست
بازیکنی که نویدکیا به خاطر او قهر کرد:به خاطر رفاقت!
بازیکنی که نویدکیا به خاطر او قهر کرد:به خاطر رفاقت!

بازیکنی که نویدکیا به خاطر او قهر کرد:به خاطر رفاقت!

آی اسپورت- امروز مدیرعامل سپاهان قهر کردن نویدکیا را تایید کرد و گفت بعد از اردوی ترکیه خبری از این بازیکن نیست. این طور که شنیده می شود کنار گذاشته شدن علی احمدی توسط کادر فنی یکی از دلایل قهر کاپیتان سپاهانی‌هاست.علی احمدی در این مورد گفت:« من در جریان قهر نویدکیا هستم اما خیلی از مسائل را نمی توانم بگویم. اینکه بخواهیم بگوییم نویدکیا فقط به خاطر من چنین تصمیمی گرفته، درست نیست. موضوع من یکی از مسائلی بوده که باعث ناراحتی نویدکیا و مسائل دیگری نیز وجود داشته است.
بعد از قهرمانی سپاهان در لیگ برتر چهاردهم قراردادم با سپاهان تمام شد و همان زمان نویدکیا به من گفت با تیم دیگری صحبت نکن چون به تو احتیاج داریم و قطعا در سپاهان می مانی. من دیگر حرفی نزدم و صبر کردم اما در روز آخر نقل و انتقالات به من گفتند که به دردشان نمی خورم. همین امر هم موجب ناراحتی نویدکیا شد. بعد از این اتفاق هم با محرم حرف زدم و او گفت که به خاطر رفاقت با تو چنین تصمیمی نمی گیرم. حرف محرم این بود که علی احمدی با توجه به حضور سپاهان در 3 جام به درد تیم می خورد اما کسی به آن توجه نکرد.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-02 19:07:09
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
قراردادش زیاد بود‌ نمی ارزید پادوانی بهتره
شفیعی
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۱۹
علی آقای احمدی برادر کی روز آخر نقل و انتقالات بهت گفتند نمی خواهیمت؟ ما که از 40 روز مونده به لیگ اومدیم سر تمرین بهت گفتند تو لیست مازادی و نمی خواهیمت .خودت هم که میدونی نمیدونم چرا این صحبتا رو میکنی.بعد هم وقتی پادوانی را می خرن دیگه معلومه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر