فهرست
بنگر سکوتش را شکست:مگه میشه دفاع اشتباه نکنه؟
بنگر سکوتش را شکست:مگه میشه دفاع اشتباه نکنه؟

بنگر سکوتش را شکست:مگه میشه دفاع اشتباه نکنه؟

آی اسپورت- مدافع تیم پرسپولیس،پس از گذشت یک روز از بازی مقابل پدیده،به هواداران تیمش قول داد که در بازی های آینده اشتباه این مسابقه را جبران کند.سوت پایان بازی پرسپولیس و پدیده که زده شد،صحفه اینستاگرام محسن بنگر مملو از پیام های نامهربانانه و توهین آمیزی بود که از سوی برخی طرفداران منتسب به باشگاه پرسپولیس به سوی او روانه شد.این انتقادات کار را بدان جا رساند که بنگر،عصر روز شنبه همه پست هایش را پاک کند تا پیام های هواداران خشمگین هم پاک شده باشد.
مدافع پرسپولیس امروز نوشت:بابا دمتون گرم،همتون عشقید به خدا.مگه چیزی شد؟تیم به این خوبی.اکی.من اشتباه کردم.بازی بعد جبران میشه.مگه میشه دفاع اشتباه نکنه؟
بنگر در ادامه این پیام که با آی دی اینستاگرام خود در یکی از صفحات مربوط به هواداران پرسپولیس نوشته شده برای استقلالی ها هم کری سنگینی خوانده است:اونایی که رفت و برگشت میبازن فعلا تا بازی رفت ساکت شوند.ان شالله امسال هم رفت و برگشت می شوند.مطمئن باشید.پس عشقه پرسپولیس و پرسپولیسی ها.
کدخبر:9403
  ۸  
آی اسپورت
2015-08-02 19:15:24
نظر دهید

۸ نظر
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
بنگر غلط کرده
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۴۵
بنگر جان من از طرف این جماعت بیشعور معذرت میخوام! اینها خیلی ادک هستند ناراحت نشو عشقه پرسپولیس عشقه بازیکنان متعصبش عشقه بنگر :))
ایمان 4444
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۱۷
ایشااااا بازیهای بعد شروع به گل زنی میکنی .یه لایی که چیزی نیس .ایشاااا گل هم میزنی و با سوشا دوتایی اقای گل فورسپلیس میشید .ههههههههههه
-
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۰
جای کری‌خونی مثل ادم بازی کن. از وقتی اوندی پرسپولیس یک جام نگرفتیم.
فرشاد
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۷
بازی بعد جبران میشه!حتی نگفته جبران میکنم.پیرمرد راهتو بکش برو تو همون شالیزارایی که جاته.لعنت به سپاهانیا که راه شهر رو به امثال تو نشون دادند.خوبه اینی اگه قیافه داشتی یا بازیت خوب بود دیگه چیکار می خواستی بکنی!
-
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۵۴
بازیکن نیستی
عباس
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
محسن خان فکر نکن کری خوندن باعث میشه چشممون رو ضعفات بسته بمونه جایه کری خوندن تو اینستا به فکر فوتبال باش
امین
سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۱۰
به فکر یه تیم واسه نیم فصل دومت باش محسن جان و بعدش هم خداحافظی کن ماکه واسه نیم فصل دوم کنعانی زادگان رو برمیگردونیم پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر