فهرست
آرسنال 1 – چلسی 0 ؛ ونگر، مورینیو را ساکت کرد
آرسنال 1 – چلسی 0 ؛ ونگر، مورینیو را ساکت کرد

آرسنال 1 – چلسی 0 ؛ ونگر، مورینیو را ساکت کرد

آی اسپورت – آرسنال موفق شد چلسی را در دیدار جام خیریه یا همان سوپرجام انگلیس شکست دهد و اولین جام رسمی این فصل را از آن خود کند. الکس اوکسلید چمبرلین تک گل توپچی ها که قهرمان جام حذفی فصل گذشته بودند به ثمر رساند تا این تیم، چلسی قهرمان فصل پیش لیگ را در ورزشگاه ومبلی مغلوب کند.
ملی پوش انگلیسی روی یک حرکت زیبا که با همکاری مسعود اوزیل و تئو والکات انجام شد، به زیبایی با پای غیرتخصصی خود (چپ) گل برتری توپچی ها را به ثمر رساند.
 این اولین برد آرسن ونگر مقابل ژوزه مورینیو در 14 تقابل این دو مربی بود، در دیداری که آرسنال با ارائه یک بازی منظم و حساب شده در ورزشگاه ملی انگلیسی ها، خود را به عنوان یک تیم مدعی برای فتح لیگ برتر انگلیس هم نشان داد.
ترکیب دفاعی آرسنال متشکل از پتر چک دروازه بان، مرته ساکر، لوران کوشیلنی، هکتور بلرین و ناچو مونرئال به نظر می رسد که خیلی زود با یکدیگر هماهنگ شده اند چرا که موقعیتهای اندکی را در اختیار چلسی گذاشتند و فقط یکی دو بار رامیرس و ادن آزار توانستند خطرساز ظاهر شوند.
آرسنال می توانست در 20 دقیقه پایانی بازی برتری خود را دو برابر کند اما تیبو کورتوآ دروازه بان چلسی دو موقعیت خوب را ابتدا از چمبرلین و سپس از آرون رمزی گرفت. چلسی تیمی بدون سرعت و بدون هیجان به نظر می رسید. در خط میانی این تیم «ادن آزار» بی اثر و «سسک فابرگاس» ناموفق بودند و در خط حمله هم لوئیک رمی و سپس رادامل فالکائو که در نیمه دوم به بازی آمد، کاملا اسیر بازی خوب کوشیلنی و مرتساکر قرار داشتند.

آرسنال : 1

چلسی : 0

 

نتیجه نیمه نخست 1-0

گل‌ها

آرسنال:

چمبرلین 24

چلسی:

---

 

 

 

آمار  WhoScored.com


بهترین بازیکنان میدان


امتیاز
کوشیلنی


8.0
چمبرلین


7.9
ماتیچ


7.9
مونرئال


7.7
مرته ساکر


7.5


 


آرسنال


آمار بازی


چلسی
11


تعداد شوت


14
5


شوت در چارچوب


2
75%


پاس موفق


80%
39%


موفقیت در نبردهای هوایی


61%
5


دریبل


12
11


تکل


18
43%


مالکیت توپ


57%
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-02 21:43:48
نظر دهید

۱ نظر
سعید
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۴
تبریک به صدا سیمای عزیز که شعور یه ملت رو به بازی میگرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر