فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس/ بنگستون با گلزنی شروع کرد
گزارش تمرین پرسپولیس/ بنگستون با گلزنی شروع کرد

گزارش تمرین پرسپولیس/ بنگستون با گلزنی شروع کرد

آی اسپورت- پرسپولیس بعد از تساوی روز جمعه مقابل پدیده عصر امروز در ورزشگاه درفشی‌فر، نخستین تمرین خود را برگزار کرد. سرخپوشان پنج‌شنبه در دیداری طاقت‌فرسا باید در گرمای اهواز به مصاف استقلال خوزستان بروند. به منظور آمادگی برای این بازی پرسپولیس فردا در درفشی‌فر به مصاف نساجی مازندران می‌رود. مهم‌ترین نکات تمرین عصر امروز را می‌خوانید:

- پیش از تمرین امروز برانکو رو در روی خبرنگاران نشست و به مدت 30 دقیقه پاسخگوی سؤالات آنان شد.
- سوشا مکانی ابتدا دقایقی به صورت اختصاصی دور زمین دوید و سپس همراه ایمان صادقی و مرتضی قدیمی‌پور دو دروازه‌بان دیگر پرسپولیس زیر نظر مربی دروازه‌بانان این تیم به تمرین پرداخت. دو دروازه‌بان دیگر پرسپولیس از ابتدای تمرین به صورت اختصاصی با مربی دروازه‌بانان تمرین کردند.
- بازیکنان پرسپولیس ابتدا دقایقی زیر نظر مربی بدنساز خود تمرین کردند. بازیکنان بعد از گرم کردن در گروه های چند نفره به پاسکاری و حرکات قطری و عرضی با توجه به موانع در نظر گرفته شده از سوی برانکو پرداختند سانتر از جناحین و زدن توپ به سمت چارچوب بخشی دیگر از تمرین امروز شاگردان برانکو بود. در این تمرین برانکو نظارت ویژه‌ای بر عملکرد بازیکنانش داشت.
- بازیکنان تیم پرسپولیس در بخش پایانی تمرین خود در قالب دو تیم سبز رنگ و قرمز رنگ به بازی فوتبال در نیمه زمین پرداختند که در این تمرین بنگستون مهاجم هندوراسی پرسپولیس گل زد و هواداران این بازیکن تازه وارد را تشویق کردند.
- تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با لباس‌های جدید برگزار شد. سرخ‌پوشان با لباس‌های تمرینی شرکت آل‌اشپورت به تمرین پرداختند و با توجه به آبیاری زمین ورزشگاه درفشی‌فر لباس تعدادی از بازیکنان پرسپولیس گلی شده بود.
- حدود 50 تماشاگر با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر نظاره‌گر تمرین شاگردان برانکو شدند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-02 22:11:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر