فهرست
مورینیو: تیم برتر میدان باخت
مورینیو: تیم برتر میدان باخت

مورینیو: تیم برتر میدان باخت

آی اسپورت – ژوزه مورینیو معتقد است تیم برتر در بازی جام خیریه انگلیس در ورزشگاه ومبلی در نهایت شکست خورد. سرمربی چلسی بعد از شکست 1-0 تیمش مقابل آرسنال گفت: «ما تیم برتر میدان بودیم. ما خلاقیت بیشتری داشتیم، کنترل بازی و مالکیت توپ هم در اختیار ما بود. آرسنال با 10 بازیکن دفاع کرد چون همه بازیکنانشان را پشت توپ و جلوی دروازه خودی قرار داده بودند و البته سازماندهی خوبی داشتند، به آنها تبریک می گویم.»
مربی پرتغالی همچنین گفت: «آنها یکی دو موقعیت در ضد حملات داشتند اما ما روی فوتبال سازماندهی شده خودمان به موقعیت گل رسیدیم. آنها بازی خودشان را از نظر تاکتیکی انجام داند اما بدون هیچ دلیلی یک گل از ما جلو افتادند.»
این اولین شکست مورینیو مقابل ونگر بود اما مربی 52 ساله چلسی می گوید این نتیجه تاثیر چندانی روی او ندارد: «من هرگز از نظر ذهنی و روانی دغدغه ای بابت این موضوع نداشتم. آنچه قبلا اتفاق افتاده نرمال نبوده و چون نرمال نبوده من توجه چندانی به آن نداشتم. همیشه معتقدم یک بازی، یک بازی است و ارتباطی به بایهای دیگر ندارد. 13 بار برنده شدن یک نتیجه ابدی است.  اما هیچ وقت بحث شکست دادن یک نفر و باختن به یک نفر برای من مطرح نبوده است.»
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-02 22:23:59
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۴
قشنگ معلومه حرصش دراومده! مورینیو با این کارا دیگه داره خودشو تخریب میکنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر