فهرست
گزارش تمرین امروز استقلال؛ چه گلزنیه این پروویچ!
گزارش تمرین امروز استقلال؛ چه گلزنیه این پروویچ!

گزارش تمرین امروز استقلال؛ چه گلزنیه این پروویچ!

آی‌اسپورت- تمرین امروز استقلال به روال روزهای قبل از ساعت 18:30 در مجموعه ورزشی آزادی شماره دو برگزار شد. حواشی تمرین امروز آبی‌ها را می‌خوانید.


* آبی‌پوشان که صبح امروز در سالن وزنه مجموعه انقلاب کار بدنسازی انجام داده بودند، حدود یک ساعت در نوبت عصر به کارهای تاکتیکی پرداختند.
 
* پرو پیچ مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال از امروز در تمرینات آبی پوشان حاضر شد. وی که صبح امروز قراردادش را با استقلال ثبت کرده بود مورد استقبال بازیکنان و کادر فنی قرار گرفت. قبل از شروع تمرین هم به درخواست مظلومی بازیکنان برای پرو پیچ دست زدند.

*پروپیچ بدون کار اضافه به محض اینکه توپ بدستش می رسید به سمت دروازه ضربه می زد که مورد تحسین کادرفنی استقلال قرار گرفت.
 
* هنگامی که آرش برهانی قصد داشت وارد زمین چمن شود یکی از هواداران استقلال در گوشه زمین با صدای بلند به او گفت آقای مارادونا در بازی قبل خیلی خوب بودی و خدا کند که تا آخر فصل هم همین گونه باشی. مهاجم شماره 9 استقلال با خنده از آن هوادار تشکر کرد.
 
* مهدی رحمتی، وحید طالبلو و نجفی دروازه‌بانان تیم استقلال مثل روزهای گذشته زودتر از سایر بازیکنان زیر نظر حسین تراب‌پور کار کردند.
  
* میلاد فخرالدینی و جاسم کرار در تمرین امروز آبی پوشان غایب بودند. فخرالدینی آسیب دیده است و مشخص نشد کرار چرا به محل تمرین استقلال نیامد.
 
* خسرو حیدری بعد از اینکه بازی مقابل سیاه جامگان را از دست داد امروز به تمرینات آبی‌پوشان بازگشت. این بازیکن قبل از شروع کارهای تاکتیکی برای دقایقی با پرویز مظلومی صحبت کرد و به نظر می‌رسد وی در صورت بهبودی می‌تواند آبی پوشان را در دیدار روز جمعه همراهی کند.
 
* هنگامی که هنوز تمرین استقلالی‌ها شکل نگرفته بود حنیف عمران‌زاده با پرویز مظلومی صحبت کرد و به یکباره راهی رختکن شد. رفتن عمران‌زاده به رختکن این شائبه را به وجود آورد که این بازیکن نمی‌خواهد با استقلال تمرین کند اما او بعد از چند دقیقه با کفش‌های جدید وارد تمرین شد و اعلام کرد که می‌خواهد دور زمین بدود. در حالی که همه بازیکنان کار هوازی و تمرینات استقامتی انجام می‌دادند عمران‌زاده جداگانه دور زمین دوید.
 
* حدود صد نفر از طرفداران تیم استقلال از تمرین امروز این تیم دیدن کردند.
 
* محور اصلی تمرین تاکتیکی آبی‌پوشان انجام کارهای استقامتی بود که آبی پوشان بعد از یک روز تعطیلی این برنامه‌ها را پشت سر گذاشتند.
 
* طبق اعلام کادر فنی تیم استقلال تمرینات این تیم تا روز بازی با ملوان از روز سه شنبه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.
 
کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-02 23:12:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر