فهرست
جواب کفاشیان به دادکان: من تصمیم‌گیرنده نیستم!
جواب کفاشیان به دادکان: من تصمیم‌گیرنده نیستم!

جواب کفاشیان به دادکان: من تصمیم‌گیرنده نیستم!

آی‌اسپورت- علی کفاشیان پس از حضور در اصفهان پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. 


ظرفیت استادیوم را بالا ببرید
سالن 25 آبان نقش جهان در فرصت کوتاهی آماده شد. این سالن ظرفیت 7 هزار و 300 نفری دارد، اما نمی‌دانم چرا می‌گویند ظرفیت 6 هزار نفری؟! نباید کم کنید درحالی که باید ظرفیت را بالا ببرید و مثلاً بگویید 8 هزار نفری. در هر صورت تشکر می‌کنم که در مدت کوتاهی تمامی مسئولین تلاش کردند و باوجود اینکه نواقص زیادی وجود داشت و اعتبار کمی هم وجود داشت، اما این سالن آماده شد. AFC هم در این مدت کمک کرد و با همکاری یکدیگر توانستیم میزبانی خوبی داشته باشیم. با این شرایط می‌توانیم میزبانی‌های بزرگتر از آسیا را هم داشته باشیم. گرفتن میزبانی سخت است، اما پس از آن لذت‌بخش است.


امیدوارم نقش جهان تکمیل شود
10-12 سال است که هر وقت اصفهان می‌آیم از من درمورد این ورزشگاه سؤال می‌پرسند که آن هم معضلی شده است. اصفهان تیم‌های خوبی دارد و شایسته بهترین امکانات است. بودجه‌ای قرار است وارد شود تا این مسئله و ورزشگاه کامل شود که پیشرفت‌های خوبی وجود داشته و امیدواریم طی یکی، دو سال آینده کامل شود.


باید آزادی را تکمیل کنیم
 ما در نظر داریم بازی‌های دوستانه تیم ملی هم در سایر استان‌ها برگزار کنیم؛ زیرا این مسئله باعث می‌شود که هم مردم استقبال بیشتری کنند و هم امکانات ورزشگاه‌ها بهتر شود. طبق قوانین موجود تماشاگران نمی‌توانند در نقاطی از ورزشگاه که صندلی ندارد، بنشینند و ما باید ورزشگاه آزادی را هم تکمیل کنیم.


کنفدراسیون آسیا من را انتخاب کرد
ما برای کاندیداتوری فوتسال و فوتبال ساحلی ترابیان را که سابقه خوبی هم در AFC دارد، معرفی کردیم، اما خود کنفدراسیون فوتبال آسیا مرا از کمیته آسیا به‌عنوان رئیس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی انتخاب کرد. هم‌اکنون اختیارات ما بیش‌تر شده که از وجود ترابیان هم استفاده خواهیم کرد؛ چراکه او فردی قوی در آسیا به حساب می‌آید.


کی‌روش هیچ جا نمی‌رود
چنین چیزی صحّت ندارد، کی‌روش با ما قرارداد دارد و مطمئن باشید او به جایی نمی‌رود و پس از شرکت در دوره مربی‌گری که برای تمام سرمربیان تیم‌های ملی که در مالزی برگزار می‌شود به ایران خواهد آمد. اگر هفته آینده نشد، هفته بعد از آن می‌‌آید. به هر حال او به ایران بازخواهد گشت.


توافق خوبی با صدا و سیما صورت گرفت
در تفاهم‌نامه جدید اتفاقات خوبی رخ داده است. در فصل گذشته صدا و سیما یک قِران از قراردادش را پرداخت نکرد. تغییراتی هم در مدیریت صدا وسیما به‌وجود آمد، اما هم‌اکنون تفاهم‌نامه‌ای امضا شد و قرار است گروه کارشناسی فنی و تخصصی در این زمینه فعالیّت کنند که در آینده به سمت حرفه‌ای شدن برویم. حرفه‌ای شدن این نیست که صدا و سیما بودجه‌ای از دولت بگیرد و به فوتبال تزریق کند، بلکه باید درآمدزایی وجود داشته باشد. هر تیمی هم که تماشاگر بیشتری داشته باشد در این زمینه منفعت بیشتری خواهد برد.


دادکان گفته تصمیمی گرفته نمی‌شود
من هیچ تصمیمی نمی‌گیرم. دیگران تصمیم می‌گیرند و ما اجرا می‌کنیم (باخنده).


بدهی تیم‌ها حل می‌شود
قرار شده از پول‌های بلوکه‌شده‌ای که به ایران بازمی‌گردد و تقسیم آنها بین باشگاه‌ها بدهی آنها را برطرف کنیم، البته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بدهی‌های زیادی دارند که در آینده باید ببنیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-02 23:57:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر