فهرست
تاج: چرا  پرسپولیس هر سال اسپانسر عوض می‌کند؟
تاج: چرا پرسپولیس هر سال اسپانسر عوض می‌کند؟

تاج: چرا پرسپولیس هر سال اسپانسر عوض می‌کند؟

آی‌اسپورت- مهدی تاج در حاشیه جلسه مدیران عامل و مدیران بازاریابی فوتبال ایران با مدرسان ایتالیایی با خبرنگاران به گفت‌وگو پرداخت. تاج در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرد که در این جا می‌خوانید.*جلسه بسیار خوبی بود. مدیران عامل از این جلسه استقبال کمی کردند اما تمامی مسئولان بازاریابی باشگاه‌ها در این جلسه حضور داشتند.
 
*نکات خوبی در این جلسه مطرح شد. به طور مثال مدرسان ایتالیایی می‌گویند نباید فصل قرارداد یک‌طرفه باشد. اگر مربی می‌گوید بازیکن را به دلایل فنی نمی‌خواهم نباید راحت او را کنار بگذارند و پول بازیکن را صددرصد پرداخت کنند. البته 10- 12 مورد در این ارتباط باید درنظر بگیرند.
 
* بازیکنان خارجی معمولا در بحث قراردادهای خود وکیل می‌گیرند و باشگاه های ما محروم می‌شوند. باید در قراردادها بندهایی را در نظر بگیریم که شرایط اینطور نشود.
 
* از بندهای قرارداد کی‌روش خبر ندارم و نمی‌دانم چه موارد حقوقی در آن وجود دارد.
 
* یک اتفاق خاص در بازی سایپا افتاد. این تیم با توجه اینکه از کرج آمده بود و ورزشگاه اسلام‌شهر آماده نشده است در دستگردی بازی کرد و برق رفت. مسئله خاصی وجود ندارد. ورزشگاه غدیر هم باید کم کم به شرایط بهتری برسد. در حال حاضر اهواز آفتاب سوزانی دارد که نمی توان آن را کاری کرد. سه تیم در اهواز حضور دارند که ای مسئله کار را سخت می‌کند.
 * نمی‌دانم چرا پرسپولیس مدام اسپانسرش را عوض می‌کند و دیدید که سال قبل آنها از این مورد ضرر کردند. این اتفاق خوب نیست.کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-03 12:01:14
نظر دهید

۱ نظر
عباس
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۳۳
به تو ربطی نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر