فهرست
از داماش گیلان چه خبر؟
از داماش گیلان چه خبر؟

از داماش گیلان چه خبر؟

آی‌اسپورت- سال قبل پس از سقوط داماش گیلان، علی نظرمحمدی بالای سر این تیم رفت و داماش را سر و سامان داد. اتفاقی که البته بدون حاشیه نبود و خیلی از مردم رشت، قرارداد بستن‌های او را خیانت تلقی کردند. حالا این فصل در شرایط مشابه، کسی حاضر نشده دست داماش را بگیرد. در حال حاضر پس کنار رفتن امیر عابدینی از داماش، تیم به استانداری واگذار شد. استاندار گیلان هم اعلام کرد به زودی از مالک و سرمربی جدید باشگاه رونمایی می‌کند. طبق شنیده‌ها، سرمربی جدید باشگاه از مربیان قدیمیِ استان گیلان است. حالا در فاصله دو هفته مانده تا شروع لیگ یک، داماشی‌ها تمرینات‌شان را زیر نظر مازیار ربیعی‌فر آغاز کردند. همچنین مرتضی ابراهیمی، منصور قربانی و مهرزاد خیراندیش دیگر اعضای کادرفنی را تشکیل دادند. در اولین جلسه تمرینی که با حضور پنجاه هوادار در استادیوم عضدی رشت برگزار شد، بازیکنان جوانی که با داماش قرارداد داشتند، در تمرین حاضر شدند. همچنین در پایان تمرین فرامرز الماسخاله و شهاب مومنی رئیس و نائب رئیس هیات فوتبال گیلان با حضور در رختکن داماش، از توافق نهایی با یکی از خریداران خبر دادند. 
داماش فصل گذشته هم با استرس فراوان در لیگ یک ماندگار شد. با این اوصاف در لیگ جدید باز هم باید شاهد ناکامی‌های تیم پرهوادار گیلانی باشیم.

کد خبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2015-08-03 12:49:28
نظر دهید

۵ نظر
سعید رشت
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۳
به افتخار تنها شهری که همیشه تیمای محبوبش مردمی بودن و دست گدایی به سوی دولت دراز نکردن
دنیا فقط رشت
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۴
داماش رو شونه جوونای گیلانی میاد بالا ما منتظر میمونیم
رامبد
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۲
ما بر میگردیم
رشتی
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۶
عشقمان به داماش با واژه ها قابل توصیف نیست
رشتی
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۹
یادش بخیر سه فصل پیش تو نیم فصل همه میگفتن استقلال داماش میزنه قهرمان نیم فصل میشه ولی داماش برد و قهرمان نیم فصل شد و اخر فصل همه میگفتن سپاهان داماش میزنه و قهرمان میشه ولی داماش سپاهان زد استقلال قهرمان شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر