فهرست
سوال از مظلومی: مگر در لیگ یک هزارتا دژاگه و گوچی نبود؟
سوال از مظلومی: مگر در لیگ یک هزارتا دژاگه و گوچی نبود؟

سوال از مظلومی: مگر در لیگ یک هزارتا دژاگه و گوچی نبود؟

آی‌اسپورت-پس از ورود این دو بازیکن به تیم ملی بود که مصاحبه های سریالی علیه آنها انجام شد و یکی از منتقدان اصلی همین پرویز مظلومی بود. او با علم به اینکه دژاگه با ولفسبورگ قهرمان بوندسلیگا شده بود و خوش می درخشید، این حرف را به زبان آورد. مظلومی البته در روزهایی که بیکار بود و روی نیمکت هیچ تیمی حضور نداشت، کمی تفکراتش را تغییر داد و در بعضی محافل می گفت این دو بازیکن خیلی خوب هستند. اما او اگر واقعا به این موضوع اعتقادی نداشت، حداقل باید این مسئله را رسانه ای می کرد. خیلی از مربیان ایران که در چنین مواقعی در نقش منتقد هستند و می گویند چرا فلان بازیکن به تیم ملی آمده و مگر هزارتا مثل او در لیگ نداریم، جزو همان دسته از مربیان هستند که برای آوردن بازیکنان خارجی شاهکار می کنند. قلعه نویی که روزی مخالف سرسخت بود بعدها با خریدهای خارجی اش در استقلال نشان داد وقت عمل که برسد، خودش چگونه عمل می کند. پرویز مظلومی هم که روزی می گفت هزار تا مثل دژاگه و قوچان نژاد در لیگ یک هستند، امروز با کلی تلاش بازیکنی از لیگ آلبانی جذب می کند! نکته اینجاست بهترین گلزن لیگ یک را که آل کثیر نام دارد، نه مظلومی که یکی مثل منصوریان او را جذب می کند.

خبرآنلاین


کد خبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-03 15:43:18
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۷
رسانه های لنگی لطفا برای استقلال حاشیه سازید
مهدی
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۲
مربی های تیم های پایتخت فقط ادعا دارند مربی مثل درخشان قلعه نوعی مجید جلالی همین مظلومی فقط ادعا بزرگ بودند دارند اگه بازیکن های ایرانی که در خارج زندگی می کند جذب نمی شد ایران به جام جهانی 2014 هم نمی رفت حذف می شد یکی نیست که به این ها بگه که سرتون به کار خودتون باشه
جلیل
سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۴۶
شما نمیخواد حرفای این بابا رو جدی بگیرید.قشنگ مشخصه حالا که قلعه نوعی دو سال عنوان نیاورده با اعتماد به نفس خاصی مصاحبه میکنه.مثلا میگه من مرد اول استقلالم یا اینکه فوتبال استقلال 10 سال با وجود من جلو میفته و... در حالیکه سه سال پیش جرات نمیکرد تو استقلال اینجوری صحبت کنه. و این دقیقا خصلت آدمهای ضعیفه که اعتماد به نفسشون رو از شکست آدمهای قوی (حداقل در ذهن خودشون قوی) می گیرند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر