فهرست
شوخی روز: مظلومی چشم‌بسته به میدان برود
شوخی روز: مظلومی چشم‌بسته به میدان برود

شوخی روز: مظلومی چشم‌بسته به میدان برود

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی در حساس‌ترین دیدار چند هفته اخیرش باید روز جمعه در آزادی به مصاف تیم قلعه‌نویی برود. پرویزخان به نوازی، مجیدی و ارژنگی‌ اعلام کرده برای طراحی تمرینات تیمش در هفته پیش‌رو نیاز به اطلاعات دقیقی از تیم ملوان دارد. حالا مشخص نیست این سه نفر با کدام تجربه کاری یا مدرکی قرار است برای مظلومی آمار ملوان را دربیاورند.
همچنان گوگل از آوردن مطلبی در مورد مدرک مربیگری فرزاد مجیدی عاجز است. محمد نوازی هم با پایان دوران بازیگریش بیشتر مشغول هنرنمایی در تیم ملی هنرمندان بوده و خیلی پیگیر کارهای مربیگری نبوده است. فقط هر از گاهی به سرمربیان استقلال یا تیم ملی معترض می‌شد که از نظر فنی سطح بالایی ندارند. از استاد ارژنگی‌ هم به جز آنالیزهای مطبوعاتی‌اش که با تم مزه‌پرونی‌های بهرام شفیع روی آنتن شبکه یک می‌رفت، سابقه دیگری مشاهده نشد.
با این کارنامه‌ای که گروه آنالیز استقلال برجای گذاشته‌اند، بهتر است مظلومی باز هم به صالح اعتماد کند تا نکات آماریِ گروه آنالیز. مظلومی اگر می‌خواهد مقابل قلعه‌نویی بازنده نباشد بهتر است با طناب دوستان به چاه نرود. بدونِ هیچ اطلاعاتی از ملوان به زمین رفتن خیلی بهتر است تا اطلاعات اشتباه داشتن.


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-03 15:59:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر