فهرست
جهانبخش از داماش تا آلکمار: رویای بعدی، لیگ قهرمانان اروپا
جهانبخش از داماش تا آلکمار: رویای بعدی، لیگ قهرمانان اروپا

جهانبخش از داماش تا آلکمار: رویای بعدی، لیگ قهرمانان اروپا

آی اسپورت - مهاجم سابق داماش آرام آرام به سمت رویاهای بزرگش قدم برمی‌دارد. جهانبخش فصل اول در نایمخن با زحمت به ترکیب اصلی این تیم رسید، فصل دوم بهترین بازیکن لیگ دسته دوم هلند شد و فصل سوم قرار است با آلکمار در لیگ برتر هلند و لیگ اروپا بازی کند. آلکمار که فصل پیش بعد از آیندهوون و آژاکس در رده سوم لیگ برتر هلند قرار گرفته بود، اصرار زیادی به جذب جهانبخش داشت و سرانجام با ستاره ایرانی نایمخن قرارداد امضا کرد. اگر آلکمار بتواند از مرحله پلی آف لیگ اروپا عبور کند، جهانبخش می‌تواند برای اولین بار در یک جام معتبر قاره اروپا هم به میدان برود. جهانبخش تا آخر هفته در آلکمار معارفه می‌شود و احتمالا هفته آینده جشن تولد 22 سالگی را در این شهر برگزار می‌کند.
جهانبخش طی دو سال، از بازیکن ذخیره تیم انتهای جدولی هلند، به یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی این کشور رسیده و شاید رویای بعدی او حضور و درخشش در لیگ قهرمانان اروپا باشد. راهی که قبلا دایی، مهدوی‌کیا و کریمی آن را رفته‌اند. جهانبخش برای رسیدن به این هدف باید فصل بعد با آلکمار قهرمان یا نایب قهرمان لیگ برتر هلند شود.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-03 18:47:45
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
کریمی رو با مهدوی کیا جمع نبندین! اونجا که کریمی درخشید لیگ امارات بود نه لیگ قهرمانان! حتی تو ایرانم با اینکه تو تیم های مختلفی از جمله پرسپولیس بازی کرد نتونست افتخاری کسب کنه
عباس
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۴
مبلغ قرارداد رو منتشر نمیکنن تو هلند؟
-
سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
خداروشکر این دیگه نرفت روستوف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر