فهرست
تغییر موضع به سبک محمد نوازی/ قلعه نویی عزیز شد؟
تغییر موضع به سبک محمد نوازی/ قلعه نویی عزیز شد؟

تغییر موضع به سبک محمد نوازی/ قلعه نویی عزیز شد؟

آی اسپورت- همزمان با آخرین روزهای حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت استقلال، انتقادهای محمد نوازی از این مربی در رسانه ها مدام پررنگ تر می شدند. نوازی معتقد بود که امیر به بن بست فنی رسیده و دانش لازم برای مربیگری را ندارد و مقصر همه مشکلات استقلال است. نوازی به این نکته نیز اشاره کرد که در جلسه های پیشکسوتان باشگاه علیه امیر صحبت می شود و همه معتقدند زمان زیادی که استقلال در این سال ها به او داده، اشتباه بوده است.


در پایان فصل گذشته، محمد نوازی با رزومه مصاحبه های تند علیه امیر، به کادر فنی پرویز مظلومی اضافه شد. او حالا در آستانه نبرد با قلعه نویی و تیمش، ادبیات کاملا متفاوتی را برای این مربی به کار برده است:«قلعه نویی در این چند سال برای تیم زحمت کشیده و هواداران باید او را تشویق کنند!».


باورِ مصاحبه های نوازی علیهِ قلعه نویی، به مراتب ساده تر از مواجهه با ژستِ بزرگواری امروزِ اوست. نوازی و امیر هرگز رابطه دوستانه ای نداشته اند و معمولا تلاشی نیز برای بهتر نشان دادن اختلاف نظرهای شان انجام نداده اند. شاید بهتر باشد دیوید بکامِ سابق آبی ها نیز در بیان اعتقادهایش در مورد دیگران ثبات بیشتری به خرج بدهد و آدم ها تنها زمانی مورد سرزنش این چهره قرار نگیرند که روی نیمکت تیم محبوب او نشسته اند و جایی برایش در نظر نگرفته اند!


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-03 18:47:48
نظر دهید

۱ نظر
کریمی
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۲
تشویق به احترام گذاشتن تماشاگرها، چه ربطی به انتقاد فنی دارد؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر