فهرست
کار عجیب کرار در مشهد:اتوبوس خانوادگی!
کار عجیب کرار در مشهد:اتوبوس خانوادگی!

کار عجیب کرار در مشهد:اتوبوس خانوادگی!

آی اسپورت-برای اولین حاشیه کرار همان یک هفته کافی بود. او اگرچه در داخل زمین آرام بود و 80دقیقه بدون مشکلی بازی کرد و به راحتی هم تعویض شد و روی نیمکت قرار گرفت اما خارج از زمین حاشیه‌ساز شد. ماجرا از این قرار است که پس از بازی با سیاه جامگان و برد استقلال، تعدادی از اقوام کرار که در مشهد بودند همراه با او سوار اتوبوس تیم می شوند.
هافبک عراقی به آنها می گوید که ماشین ندارند و بهتر است با استقلالی ها از ورزشگاه به شهر برگردند.اقوام کرار هم تصور می کردند این بازیکن قدرت زیادی در تیم دارد، وارد اتوبوس شدند و کنار او نشستند. پس از سوار شدن کاروان تیم به اتوبوس، بعضی از بازیکنان جا برای نشستن نداشتند. پورحیدری که از این اتفاق تعجب کرده بود، بلند شد و به انتهای اتوبوس رفت و دید که کرار و اقوامش کنار هم نشسته اند.
در این لحظه او که تعجب زده شده بود، رو به اقوام کرار گفت: «شما اینجا چکار می کنید؟»آنها هم خجالت زده شده بودند، بلند شدند تا از اتوبوس بیرون بروند. پورحیدری هم در این لحظات خطاب به کرار می گفت: «این اتوبوس تیم استقلال است و فقط بازیکنان و مسئولان و مربیان حق دارند وارد اتوبوس شوند. دیگر این کار را نکن.» کرار که از این حرکت ناراحت و دلخور شد، سریعا سر جایش نشست و ترجیح داد تا رسیدن به هتل چیزی نگوید.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-03 19:11:22
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
خدایی این دیگه کیه؟؟؟؟ کل تیم رو پشمش هم حساب نمیکنه!! واقعا پدیده نادریه برای خودش!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر