فهرست
هیگواین: آینده ام در ناپولی نامحدود است
هیگواین: آینده ام در ناپولی نامحدود است

هیگواین: آینده ام در ناپولی نامحدود است

آی اسپورت- گونزالو هیگواین اعتقاد دارد به صورت نامحدود در این باشگاه بماند.

این بازیکن در ماه جولای با قیمت 37 میلیون یورو از مادرید به پارتنوپی پیوست و با زدن 13 گل در 24 مسابقه شروع خوبی در این تیم داشته است.

این مهاجم تاکید دارد او از پیوستنش به تیم رافابنیتز پشیمان نیس و امیدوار است بتواند موفقیت های دیگو مارادونا را در سن پائولو تکرار کند.

او به "لا ریپابلیکا" گفت:«من اساس خوبی دارم و خوشحال هستم. ناپولی شهر خوبی برای فوتبال بازی کردن است. من فقط در مورد نمای خشن این شهر شنیده بودم. من و تیم در کنار تیم در حال رشد کردن هستیم. من قرار داد بلندمدتی دارم و برای من محدودیتی وجود ندارد. همچنین میخواهم برنده ی اسکودتو شوم.»

«در بین اهدافم رسیدن به رکورد گل های مارادونا نیز هست.»

مارادونا که با آتزوری برنده ی سری آ، کوپا ایتالیا و جام یوفای 1989 شده بود گلزن برتر ناپولی با 115 گل در تمام مسابقات است و هیگواین امیدوار است بتواند محبوبیتی شبیه دیگو در سن پائولو به دست آورد.

«من از ابتدای کارم رابطه ی خوبی با مردم ناپولی داشتم. من میخواهم آن ها راخوشحال کنم. فوتبال بازی کردن در ناپولی واقعا یک تجربه ی خاص است. من انتخاب درستی داشته ام. هنوز جوان هستم و هنوز کسی بهترین روزهایم را ندیده است.»

«اسکودتو همیشه مهم ترین چیز است و ما در فصل بعد تمام تلاشمان را خواهیم کرد. در این فصل ما سه هدف داریم: جایگاه دوم، کوپا ایتالیا و لیگ اروپا.»

«ما بهترین چیزهای دنیا را با هم می خواهم و نمی خواهیم از بین آنها اتخاب کنیم. به همین دلیل می خواهیم مقابل رم در روز یکشنبه پیروز شویم.»

ناپولی با 52 امتیاز از 26 بازیدر جایگاه سوم قرار دارد و باید این هفته به مصاف رم رده دومی برود که شش امتیاز از آن ها بیشتر اندوخته است.

     
آی اسپورت
2014-03-09 20:08:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر