فهرست
ستون طنزیم: پلنگ قشنگه !
ستون طنزیم: پلنگ قشنگه !

ستون طنزیم: پلنگ قشنگه !

هومن جعفری/ایران ورزشی

خبر رسیده آقای کریس رونالدو در مراسم ازدواج آقای مندز دلال بزرگ فوتبال یا در حقیقت بزرگترین دلال فوتبال دنیا یک جزیره به ایشان هدیه داده در کشور یونان! باورتان می‌شود؟ اینجا به پیوست 10 هدیه‌ای که مدیران برنامه ایرانی از بازیکنان خود دریافت کرده‌اند را برایتان لیست می‌کنیم! 1.سه تا سکه بهار آزادی به همراه شامپو پروتئینه‌ای که رونالدو می‌زند به سرش! 2.سه عدد کفتر کاکل به سر وای وای 3.خروس لاری به همراه پکیج تبلیغاتی شرکت قاینار شامل سررسید سال قبل و خودکاری با جوهر خشک شده! 4.اشتراک یکساله اینترنت به صورت نیم بها 5.یک دست سگای دست دوم به همراه کاست بازی شورش در شهر! 6.مجموعه کامل سی دی عمو پورنگ 7.این یه رازه که فقط خودت می‌دونی! 8.پکیچ هفت بازی فکری شامل عمو پولدار، روژولی، منچ و مار و.... 9.هفت جفت جوراب مردانه نخی که از مترو ابتیاع گردیده! 10.گل سر سبد مجموعه شام در فری تمیز! نتیجه اخلاقی: آهای پلنگ قشنگه نگی جاییا مال ماییا!
تبریک و تسلیت و تهنیت! بله آقا! جرعه‌ای هم از لب لعل جناب طاهری چشیدیم و استاد مدیرعامل پرسپولیس شدند. بدین وسیله ضمن عرض تبریک خدمت ایشان به اطلاع هواداران پرسپولیس می‌رسانیم که در غم شما شریکیم!
تبریک و تشکر و تهنیت و تجلیل جواد لالیگایی هم سرانجام با این همه رفت و برگشت به دادسرا بالاخره دستش خالی نماند و توانست یک حکم جلب علیه یکی از مدیران مسوول روزنامه‌ها بگیرد. امیدواریم جواد جان در بقیه مراحل زندگی هم همین قدر ساعی و کوشا و پرتلاش و حرفه‌ای باشد و مدارج ترقی را طی کند. ایول! راستی بالاخره تکلیف تیم ملی چه شد؟ دستیار کی‌روش می‌شوی یا نه؟!  
سقف آرزوها و کف توهم! بله آقا! جرعه‌ای هم از لب لعل علیرضا جهانبخش نچشیدیم و استاد با باشگاه آلکمار قرارداد بستند! البته یادتان باشد که قرار بود سامان آقازمانی هم برود لیگ بلژیک و آنجا بترکاند که نشد. جهانبخش باید در این لحظه تاریخی پرچم امثال مهرداد اولادی را بالا بگیرد که اگر دو تا بازی در استقلال فیکس بازی می‌کرد الان داشت در منچستر به مردم امضا می‌داد. بله! آدم نباید مغرور شود. این آلکماری که الان برای شما سقف آرزوهاست برای همین‌هایی که اسم بردیم کف توهم هم نبود منتهی شانس است دیگر! بعضی وقت‌ها نمی‌شود! برای شما شد! مغرور نشو!
داستان آن یکی شلوار! رییس هیات فوتبال گیلان شاکی شده که چرا خریدار باشگاه داماش غیبش زده! خب اینکه ناراحتی ندارد. شاید ایشان پشیمان شده! شاید رویش نشده. شاید پولش کم آمده. آدم سوار تاکسی می‌شود یکدفعه می‌بیند پول همراهش نیست. پیش می‌آید! ایشان هم می‌خواسته بیاید و دل شما و هواداران را شاد کند بعد یکدفعه دست کرده جیبش دیده پولش را در آن یکی شلوار جا گذاشته! بعد رفت خانه دید خانمش شلوار را انداخته داخل ماشین لباسشویی! الان شما نمی‌دانید ولی ایشان یک هفته است که در حال خشک کردن پول‌هاست که بیاید باشگاه را بخرد منتهی یک تومن دو تومن که نیست! هفت میلیارد پول بوده داخل جیب شلوار که خشک کردنش دست‌کم یکی دو سال زمان می‌برد! این را نوشتیم که الکی پشت سر آدم‌ها حرف نزنید!
اتچ! مجید جلالی تاکید کرده که در قراردادش خبری از ماشین نیست! خب طبیعی است که نباشد! ماشین به آن بزرگی در قرارداد به آن کوچکی چطور جا می‌شود مجید خان؟ کامپیوتر نیست که فایل را اتچ کنی! قرارداد است. باید حتما ماشین را به قرارداد سنجاق کنند. ماشین هم که سنجاق شدنی نیست. حالا جواد نکونام توانسته شما نتوانسته‌ای آن یک بحث دیگر است. شما که اهل حسادت نبودی!

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-08-04 14:20:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر